نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون جمشید مشایخی در پایتخت 4 + عکس
همسر جمشید مشایخی ، جمشید مشایخی
گیتی مشایخی همسر جمشید مشایخی در گفتگویی اعلام کرد جمشید مشایخی در سریالپایتخت 4 سیروس مقدم بازی میکند.

جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون به جمع بازیگران سریال پایتخت 4 به کارگردانی سیروس مقدم پیوست. تصویربرداری سریال پایتخت قرار است از اوایل اردیبهشت ماه آغاز شود.

گیتی مشایخی همسر جمشید مشایخی در گفتگویی با اشاره به حضور این بازیگر در سری چهارم مجموعه تلویزیونی پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم گفت:جمشید مشایخی که اسفند سال گذشته از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شده بود پس از درمان های متوالی بهبود یافت و قرار است در سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم بازی کند.
 
جمشید مشایخی
 
وی با اشاره به بهبودی کامل جمشید مشایخی بیان کرد:پس از آسیب دیدگی زانوی همسرم، به سرعت معالجه را آغاز کرد و خوشبختانه پس از مداوا و مراقبت های ویژه ای که در منزل انجام شد وضعیت جسمی این بازیگر بهبود یافته و به خوبی راه می رود.
همسر جمشید مشایخی در پایان درباره بازی این بازیگر در سریال «پایتخت» توضیح داد:جمشید مشایخی پس از بهبودی کامل به جمع گروه تولید سریال «پایتخت» پیوست و قرار است در تاریخ 11 اردیبهشت ماه مقابل دوربین برود.

جمشید مشایخی در پایتخت 4 + عکس

جمشید مشایخی در پایتخت 4 + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 52
برگرفته از مهر - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 40 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف