نمناک فرهنگ و هنرچهره ها مشکلات ریوی جمشید مشایخی را راهی بیمارستان کرد
جمشید مشایخی ، جمشید مشایخی بازیگر
جمشید مشایخی هنرمند پیشکسوت کشورمان به دلیل مشکلاتی که در بخش کلیه ها و ریه داشت دوباره در بیمارستان بستری شد.
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1396

جمشید مشایخی دوباره در بیمارستان بستری شد

جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت کشورمان که به تازگی از بیمارستان مرخص شده بود به دلیل مشکلات ریوی دوباره راهی بیمارستان شد . آب آوردن ریه این بازیگر پیشکسوت کشورمان پای او را دوباره به بیمارستان باز کرد.

جمشید مشایخی اردیبهشت ماه امسال نیز به دلیل نارسایی کلیه و مشکلات ریوی در بیمارستان بستری شد اما به بهبود شرایط از بیمارستان مرخص شد. گیتی افروز رئوفی همسر جمشید مشایخی درباره آخرین وضعیت جسمانی همسرش توضیحاتی داد که در ادامه میخوانید.

آخرین وضعیت جسمانی جمشید مشایخی از زبان همسرش

همسر جشمید مشایخی گفت:مشایخی کمی در ناحیه پا دچار ورم شده بود که معاینه دکتر متوجه شدیم در بخش ریه و کلیه دچار نوسان شده به همین خاطر امروز در بیمارستان بستری شد.

جمشید مشایخی

حال عمومی استاد جمشید مشایخی خوب است

وی ادامه داد:بنا بر گفته پزشکان آب در ریه جمشید جمع شده که طی چند روز آینده باید این آب از ریه وی تخلیه شده تا از عوارضی که می تواند برایش داشته باشد جلوگیری شود.

همسر جمشید مشایخی خاطرنشان کرد:حال عمومی جمشید بد نیست چرا که در طول این مدت از خودش مراقبت کرده و نمک مصرف نمی کرد، امیدوارم تا نتیجه مطلوبی برایش داشته باشد.

جمشید مشایخی

جمشید مشایخی و علی نصیریان دو اسطوره سینمای ایران

بیماریهای ریوی یکی از شایعترین بیماریها درجهان است که عوامل زیادی مانند سیگار کشیدن، عفونت، ژنتیک، استرس، آلودگی هوا و ... در ابتالی به آن موثراست. 

چهره ها و ستاره های زیادی مثل مهراب قاسمخانی، جمشید مشایخی، یحیی گلمحمدی، سپند امیرسلیمانی، شیرین یزدان، اسماعیل شنگله، رضا ایرانمنش و سروش جمشیدی بازیگر نقش قیمت دربرنامه دورهمی، دچار بیماریهای ریوی شده و با آن دست و پنجه نرم کرده اند.

برای سالم نگه داشتن ریه ها، شما باید از نشانه های بروز مشکل در این اندامها ، آگاه باشید چون هرچه زودتر به آنها رسیدگی کنید، میتوانید ریه های خود را از آسیب های شدیدتر محافظت کنید و خطر بیماری مزمن ریوی و همچنین سرطان ریه را کاهش دهید.

مشکلات ریوی جمشید مشایخی را راهی بیمارستان کرد

مشکلات ریوی جمشید مشایخی را راهی بیمارستان کرد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از خبرگزاری میزان ، روزنامه خراسان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف