نمناک اخبارفرهنگ و هنر جراحی جمشید مشایخی بدست وزیر
جمشید مشایخی ، هاشمی
چشم راست جمشید مشایخی پیشکسوت سینما و چهره ماندگار کشورمان توسط دکتر هاشمی وزیر بهداشت در بیمارستان نور تهران تحت عمل جراحی قرار گرفت.
تاریخ انتشار : 24 خرداد 1393

93/3/24 تشکر جمشید مشایخی از وزیر بهداشت

استاد جمشید مشایخی برای بازی در یکی از فیلم های مناسبتی ماه مبارک رمضان چشم هایش را به تیغ وزیر بهداشت سپرد. 

 استاد مشایخی از وزیر بهداشت و درمان کشورمان به دلیل عمل چشم های شوخان - دختر کُردی که چشم هایش نمی بیند - تشکر کرد و رضایت خود را از عمل خود نیز اعلام نمود.

 

93/2/28 جمشید مشایخی بازیگر پیشکوست سینما و از چهره های ماندگار کشور در خصوص این خبر گفت:مدت ها بود که چشم راستم آب مروارید داشت که خوشبختانه توسط آقای هاشمی در بیمارستان نور عمل شد.

وی افزود:چشم دیگرم هم مشکل دارد که آن را هم باید عمل کنم.

مشایخی درباره آخرین فعالیت های هنری اش گفت:متأسفانه در سال جدید هیچ کاری انجام نداده ام و پیشنهاداتی که می شود مناسب نیست. 

جمشید مشایخی پیش تر در دی ماه سال 1386 به دلیل انسداد روده در بیمارستان آتیه تهران تحت عمل جراحی قرار گرفته بود.

جمشید مشایخی در بیمارستان

جمشید مشایخی یکی از ماندگارترین چهره های عرصه بازیگری متولد 6 آذر 1313 در تهران است و از سال 1336 با نمایش "وظیفه پزشک" فعالیت بازیگریش را آغاز کرد و با فیلم کوتاه "جلد مار" در سال 42 مقابل دوربین رفت و دو سال بعد با فیلم "خشت و آینه" وارد سینما شد. تا به امروز ایفاگر نقش های ماندگاری بوده است که از جمله آنها می توان به فیلمهای "گاو"، "قیصر"، "شازده احتجاب"، "سوته دلان"، "خانه عنکبوت"، "کمال الملک"، "گل های داودی"، "آوار"، "پدر بزرگ"، "طلسم"، "سرب"، "روز واقعه"، "خانه روی آب" و "یک بوس کوچولو" و مجموعه های "هزاردستان"، "داستان های مولوی"، "سلطان صاحبقران"، "امام علی (ع)" و "پهلوانان نمی میرند" اشاره کرد. 

جراحی جمشید مشایخی بدست وزیر

جراحی جمشید مشایخی بدست وزیر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از ایسنا , باشگاه خبرنگاران /م
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف