نمناک سرگرمیگوناگون جمع آوری قربانیان حادثه منا با بلدوزر؟! + تصاویر
حادثه منا ، کشته شدن حجاج
بعد از وقوع حادثه غم انگیز و تاسف بار منا که باعث قربانی شدن شمار زیادی از زائرین خانه خدا شد. اخیراً تصویری که ادعا می شود اجساد فوت شدگان حادثه اخیر منا از سوی آل سعود توسط ماشین های سنگین جمع آوری شده است منتشر شده است.

نحوه جمع آوری فوت شدگان در حادثه منا

در جریان برگزاری مراسم حج در سرزمین منا حضور گسترده حجاج در این منطقه حادثه آفرین شد و صدها نفر کشته و زخمی شدند. در حادثه منا نزدیک به 1500 نفر کشته شدند.اما انتشار برخی از شایعات نه تنها کمکی برای تسلی خاطر مردم نمی کند بلکه باعث بروز خشم بیشتر آنها می شود.

به منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه های اجتماعی، مهم ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه های اجتماعی نقل می شود را در بسته خبری «از شایعه تا واقعیت» بررسی می کند.

با وقوع فاجعه اخیر «منا» و روبرو شدن خانواده های داغدار زائران با شوک شدید روحی، به کاربران شبکه های اجتماعی توصیه می شود در ارسال مطالب مرتبط با این موضوع دقت بیشتری کنند.

 

**شایعه**

اخیراً تصویری که با استناد به آن ادعا می شود اجساد فوت شدگان حادثه اخیر منا از سوی آل سعود توسط ماشین های سنگین جمع آوری شده است در شبکه های اجتماعی منتشر می شود.

 

جمع آوری قربانیان حادثه منا

 

 

**واقعیت**

تصویر فوق به حادثه اخیر روز پنج شنبه منا مربوط نمی شود و متعلق است به کشته شدن 251 نفر و مجروح شدن 244 تن به دلیل ازدحام جمعیت در حادثه رمی جمرات سال 1383؛ در ادامه تصاویری از این فاجعه انسانی که یازده سال پیش اتفاق افتاده است را مشاهده می کنید:

 

جمع آوری قربانیان حادثه منا

 

جمع آوری قربانیان حادثه منا در سال 83

جمع آوری قربانیان حادثه منا

جمع آوری قربانیان حادثه منا در سال 83

جمع آوری قربانیان حادثه منا

جمع آوری قربانیان حادثه منا در سال 83

حادثه منا ، جمع کردن جسد قربانیان حادثه منا با بلدوزر

جمع آوری قربانیان حادثه منا با بلدوزر؟! + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 181
برگرفته از فارس-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 150 31
نظر کاربران
رضانژاد

رضانژاد

جنایت آل سعود فراموش نشدنی است وخداوند از ظالمان انتقام خواهد گرفت . عکس فوق جمع آوری بازمانده های کیف ، لباس و وسائل دیگر حاجیان پس از مراسم رمی جمرات چندین سال قبل است . چهارپنج سالی است که محل رمی جمرات بازسازی شده به شکل دیوار بیش از ده متری است ....

پاسخ دادن 16 3
آسمان

آسمان

حالا این تصویر مال امسال هست یا نه به کنار. فامیل ما که الان مکه هست خودش با چشم خودش دیده که با بلدوزر جنازه حجاج رو جمع می کردن، بازهم الله و اعلم

پاسخ دادن 10 2
golnar

golnar

کاری به این حرفا نداشته باشیم
از همین الان برای سال بعد باید برنامه داشته باشیم
چه برنامه ای؟
برنامه ی اینکه تعدادمون برای حج حتی ی نفر هم کم نشه
باید نشون بدیم به این عربستان اسراییلی که ما مسلمون ها با چنین چیزایی عقب نمیکشیم و بترسیم

پاسخ دادن 9 28
شاپور

شاپور

واقعا خیلی متاسف شدم وباید به رژیم ظالم آل سعود لعنت فرستاد

پاسخ دادن 13 2
طراح

طراح

سلام در بازسازی که دوستمون اشاره کرد یک نکته هست و اون اینکه سمبل شیطان پرستی را برداشتن و به جاش دیوار کردن به بهانه اینکه زوار در سال 83 اسیب دیدن معلوم نیست دوباره چه طرحی دارن که بیش از 4000 نفر رو قربانی کردن. قبله اول و دوم ما دست صهیونیست و وهابیون و شیطان پرست هاست و ما داریم ... باید دست این ها رو کوتاه کرد از این حرمین حالا با کمک نظامی بیشتر به یمن یا هر کار دیگه ای. خدا عاقبتمون رو به خیر کنه و ظهور امامون نزدیک یا علی

پاسخ دادن 11 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف