برو به :
نمناک اخبارجامعه جمع آوری 270 هزار دستگاه ماهواره در استان تهران
ماهواره ، جمع آوری ماهواره
دبیر کمیسیون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران از جمع آوری بیش از 270 هزار ماهواره در پایتخت و 15 شهرستان استان تهران طی 9 ماهه نخست امسال خبر داد.
تاریخ انتشار : 29 دی 1394
بازدید : 2,461 نفر

کشف ماهواره های قاچاق در تهران

علی اکبر پور احمدنژاد دبیر کمیسیون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با اشاره به آمار کشفیات تجهیزات ماهواره در استان تهران اظهار داشت:آمارهای به دست آمده نشان می دهد در 9 ماهه نخست امسال بیش از 270 هزار سِت از تجهیزات ماهواره کشف و ضبط شده است.
وی با اشاره به جمع آوری این تجهیزات گفت:در یکی از اقدامات اخیر، موفق به کشف انباری از تجهیزات ماهواره ای در استان تهران شدیم که از این انبار صدها ستِ کامل از تجهیزات ماهواره ای کشف و ضبط شد.
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران افزود:جمع آوری 270 هزار ماهواره در 9 ماهه نخست امسال در شهر تهران و 15 شهرستان حاشیه ای استان تهران در حالی انجام شد که غالب این کشفیات، از سطح پایتخت انجام شده و ما شاهدیم که میل به استفاده از ماهواره در شهر تهران به مراتب بیشتر از شهرستان های حاشیه پایتخت است.

 

جمع آوری 270 هزار دستگاه ماهواره در استان تهران

1.811
منبع : انتخاب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف