نمناک اخبارجامعه جمع آوری 270 هزار دستگاه ماهواره در استان تهران
ماهواره ، جمع آوری ماهواره
دبیر کمیسیون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران از جمع آوری بیش از 270 هزار ماهواره در پایتخت و 15 شهرستان استان تهران طی 9 ماهه نخست امسال خبر داد.
تاریخ انتشار : 29 دی 1394

کشف ماهواره های قاچاق در تهران

علی اکبر پور احمدنژاد دبیر کمیسیون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با اشاره به آمار کشفیات تجهیزات ماهواره در استان تهران اظهار داشت:آمارهای به دست آمده نشان می دهد در 9 ماهه نخست امسال بیش از 270 هزار سِت از تجهیزات ماهواره کشف و ضبط شده است.
وی با اشاره به جمع آوری این تجهیزات گفت:در یکی از اقدامات اخیر، موفق به کشف انباری از تجهیزات ماهواره ای در استان تهران شدیم که از این انبار صدها ستِ کامل از تجهیزات ماهواره ای کشف و ضبط شد.
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران افزود:جمع آوری 270 هزار ماهواره در 9 ماهه نخست امسال در شهر تهران و 15 شهرستان حاشیه ای استان تهران در حالی انجام شد که غالب این کشفیات، از سطح پایتخت انجام شده و ما شاهدیم که میل به استفاده از ماهواره در شهر تهران به مراتب بیشتر از شهرستان های حاشیه پایتخت است.

 

جمع آوری 270 هزار دستگاه ماهواره در استان تهران

جمع آوری 270 هزار دستگاه ماهواره در استان تهران
:
امتیاز : 1.8 تعداد رای : 11
برگرفته از انتخاب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف