نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون ازدواج جناب خان و احلام در خندوانه + فیلم
جناب خان ، خندوانه
شب گذشته حبیب احمد زاده نویسنده و مستند ساز اهل جنوب برای ازدواج جناب خان و معشوقه اش احلام وساطت کرد.
بازدید : 19,050 نفر

سرانجام عشق جناب خان به احلام

شب گذشته حبیب احمدزاده نویسنده و مستند ساز جنوبی مهمان برنامه خندوانه بود و عشق 35 ساله جناب خان با وساطت این نویسنده تا حدودی به سرانجام رسید.

طی گفتگو با وی پس از سلام و احوالپرسی، احمدزاده در پاسخ به رامبد راجع به ویژگی و صفت های دیگر مردم آبادان و جنوب به غیر از عینک ریبن بیان کرد که یکی از این ویژگی ها این است که مردم ما از لهجه شان فرار نمی کنند و اصولا تلاشی در پنهان کردن آن ندارند.
احمدزاده در ادامه از نامه «نوآم چامسکی» فیلسوف و روانشناس آمریکایی که به خاطر نگاه دقیق و ظریف وی در کتاب داستان های او که راجع به بچه های غزه بود برایش نوشته بود گفت و بعد هم به سراغ تعریف خاطره رفت.
بعد از یک رفت و آمد رسانه ا ی جناب خان هم به آن ها پیوست و در ابتدای حضورش شعری در وصف آبادان خواند، سپس جوان کنار او آمد و گفت که احمدزاده به دنبال کشتی گمشده پدرش به آبادان رفته و به درخواست او سری هم به خانه احلام زده بود.
 
 
جناب خان و رامبد جوان و حبیب احمدزاده

جناب خان و رامبد جوان و حبیب احمدزاده در خندوانه

حبیب احمدزاده ادامه صحبت را در دست گرفت و بیان کرد که برا ی جناب خان دو خبر دارد، خبر بد آنکه در شهر شایع شده پسر عمو بهنام می خواهد به خواستگاری احلام برود و خبر بعدی این است که وی پس از مذاکرات طولانی با شش برادر احلام پاکتی را آورده که زندگی جناب خان را رقم می زند، درون پاکت سوال هایی وجود داشت که برادر ها به عنوان میانجی به این نویسنده داده بودند تا در مقابل دوربین از جناب بپرسد و در صورت پاسخ های ناشایست آن برگه را باز داخل پاکت برگرداند.
جناب خان یعنی؟!
این اولین سوالی بود که از او پرسیده شد و پاسخ این بود:یعنی نوکر پدر احلام و هفت جد و آبادش!
 
پرسش های بعدی نیز در همین سبک بودند، مثل شش تا کوکای احلام یعنی؟ بهنام که مثلا باجناق اوست،یعنی؟ و همچنین احلام یعنییی؟! که وی در پاسخ این سوال صدایش جانی دوباره گرفت و گفت:یعنی کسی که از بچگی تمام سلول ها، مولکول ها و میتوکندری های مو عاشق او بوده اند، احلام یعنی همه وجودُم... و بعد هم هله هله یارُم را با لحنی سوزناک خواند.
 
جناب خان و رامبد جوان

جناب خان و رامبد جوان

در ادامه که به گفته احمدزاده بخش مهم ماجرا است، طی سوالی از دارایی های جناب خان پرسیده شد و او اظهار داشت که چند تا باشگاه مثل پاری سن ژرمن و نفت آبادان را دارد، همینطور داوید لوییز و جاوسیلوا هم که با آن ها قرار داد دارد را پشت قباله اش می اندازد،علاوه بر این ها دو دنگ از خندوانه پشت قباله و چهار دنگ آن را هم به نام احلام می زند.
 
با گفتن این حرف جوان سین جیم را قطع کرد و شاکی شد ولی بعد به اصرار جناب خان برای اینکه دوستی خود را ثابت کند به این اتفاق تن داد.
 
احمدزاده همچنین برای شاد کردن دل چند نفر در بیرون از استودیو اشاره ای به جشنواره دانش آموزان مرزی که تا به حال به سینما نرفته اند کرد و گفت:انشاءالله من هم در این برنامه شرکت و کمک می کنم.
 
بعد از رفت وی، جناب خان خطاب به جوان که هنوز بهت زده بود، اظهار کرد:تقصیر خودته، مگه بیکاری میای وساطت می کنی؟! البته من که چشمم آب نمی خورد، چون 35 ساله که مدام دارم از این فرم ها پر می کنم و این توافقات را تایید!
 
و اما در آخر بعد از شعر خلیج فارس، رامبد خاطرنشان کرد:مردم ایران ما به احترام شما ایستاده ایم و دوستتان داریم، لبخند بزنید و آن را به دیگران هدیه دهید و مطمئن باشید انرژی آن چند برابر به خودتان برمی گردد.
 

فیلم ازدواج جناب خان و احلام در خندوانه

 
 

جناب خان ، ازدواج جناب خان و احلام

ازدواج جناب خان و احلام در خندوانه + فیلم
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 225
برگرفته از باشگاه خبرنگاران , آپارات - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 205 20
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف