نمناک اخبارحوادث جنایت جدید داعش در اعدام و قتل 5 شهروند عراقی + تصاویر 18+
تروریست های داعش ، تروریست
گروه تروریستی و تکفیری داعش در جدیدترین اقدام خود 5 شهروند عراقی را به شیوه ای وحشیانه به قتل رساندند.
تاریخ انتشار : 27 دی 1393

گروه تروریستی داعش در ادامه جنایت های خودر وشهای هولناک و متنوعی را برای شکنجه و قتل مردم پیاده کرده اند. گروه تکفیری داعش 5 نفر ار مردم عراق که یکی از آنها زن بوده را به طرز وحشتناکی به قتل رساندند.

این گروه تروریستی در بیانیه خود اعلام کردند که دو مرد را به اتهام ارتکاب عمل لواط از بالای یک ساختمان بلند به پایین پرتاب کرده است.
تروریستهای تکفیری این دو نفر را با چشم ها و دست های بسته به بالای یک ساختمان چند طبقه برده و درحالی که جمعیت زیادی در پایین ساختمان این صحنه وحشتناک را نظاره می کنند، آنان را از بالا به پایین پرتاب کردند.
 
روشهای شکنجه تروریستهای داعش
 
در این تصاویر، دو شهروند عراقی بر بالای ساختمانی بلند برده شده و پس از قرائت حکم به پایین پرتاب می شوند و در دم جان خود را از دست می دهند.
 
روشهای شکنجه تروریستهای داعش
 
مزدوران داعش درحالی این دو فرد را به اتهام این جنایت به قتل رساندند که خود اعضای این گروه براساس فتوای مفتیان وهابی این عمل شنیع را انجام می دهند.
جلادان داعش امروز همچنین دو فرد دیگر را به اتهام سرقت اموال مردم و ایجاد رعب و وحشت در دل های مردم نینوا به مجازات مرگ محکوم کرده و به صلیب کشیدند.
 
روشهای شکنجه تروریستهای داعش
 
گروه تروریستی داعش هر هفته افرادی را به اتهام سرقت اعدام می کند و این کار برای آن ها به یک عادت تبدیل شده است. چراکه برای ترساندن مردم مناطق تحت سیطره خود و محکم کردن پایه های حکومت این جنایت را بهتر از هر کار دیگری می داند.
آخرین جنایتی که جلادان داعش امروز مرتکب شدند سنگسار یک زن جوان به اتهام زنا بود که به طرز وحشتناکی توسط عناصر تروریستی داعش سنگباران شد.
 
روشهای شکنجه تروریستهای داعش
 
تکفیری های داعش بدون درنظر گرفتن قوانین شرعی و اسلامی با احکام صوری و اتهامات واهی مردان و زنان جوان مناطقی که در آن حضور دارند را به بد ترین شکل ممکن به قتل می رسانند. مشخص است که رعایت نکردن حد و حدودهای تعیین شده تنها به منظور تخریب چهره اسلام صورت می گیرد در حالیکه خود داعشی ها از هرگونه ازادی عمل و جنایت و خلافی برای خوشگذرانی های خود دریغ نمی کنند.
 

جنایت جدید داعش در اعدام و قتل 5 شهروند عراقی + تصاویر 18+

جنایت جدید داعش در اعدام و قتل 5 شهروند عراقی + تصاویر 18+
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 201
برگرفته از افکارنیوز-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 158 43
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف