خیابان نامجو

عاملان قتل زن میانسال و دختر جوان تهرانی دستگیر شدند

تاریخ انتشار : 3 آبان 1397کد مطلب : 22754زمان مطالعه : 2 دقیقه
عاملان قتل پرستار خانگی و یک دختر ناشناس در خیابان نامجو تهران 48 ساعت بعد از جنایت در ارومیه دستگیر شدند.

عاملان قتل در خیابان نامجو تهران در ارومیه دستگیر شدند

ایران: ساعت 1:30 دقیقه ظهر دوشنبه 30 آبان خبر کشف جسد زنی میانسال و یک دختر جوان در خانه ای واقع در خیابان نامجو به مأموران کلانتری 106 نامجو اعلام شد.

دقایقی بعد نیز بازپرس کشیک قتل پایتخت به همراه تیم تحقیق در محل حادثه که آپارتمانی در طبقه همکف یک ساختمان بود رفته و با جسد زنی میانسال و دختری جوان رو به رو شدند که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بودند.

زمان مرگ 16 ساعت قبل اعلام شد و باتوجه به سالم بودن در ورودی احتمال ارتکاب جنایت از سوی افراد آشنا مطرح شد.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت در بررسی ها دریافتند که دو پسر جوان آخرین افرادی بوده اند که به خانه زن میانسال رفت و آمد داشته اند. از سویی مشخص شد که دو پسر جوان میهمان های دختر جوان بوده اند اما تیم تحقیق هیچ مدرکی از هویت دختر جوان به دست نیاورده بود.

در ادامه هویت دو متهم 30 ساله به نام های حمید و محمود در کمتر از 12 ساعت کشف شد. در بررسی ها مشخص شد که متهمان به آذربایجان غربی رفته اند تا از کشور خارج شوند.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در رابطه با این خبر گفت:بررسی ها نشان می داد دو متهم جوان به اتهام سرقت گوشی تلفن همراه توسط کارآگاهان پلیس ارومیه بازداشت شده اند.

آنها در مراحل اولیه بازجویی به قتل این دو زن اعتراف کرده اند و در حال حاضر هماهنگی های لازم برای انتقال متهمان به پایتخت و تحقیق و بازجویی درباره انگیزه این جنایت ها ادامه دارد.

انتهای پیام/م

دستگیری عاملان قتل در خیابان نامجو در ارومیه

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
برچسب : قتل
وبگردی