نمناک اخبارجامعه عاملان قتل زن میانسال و دختر جوان تهرانی دستگیر شدند
خیابان نامجو ، قتل در خیابان نامجو
عاملان قتل پرستار خانگی و یک دختر ناشناس در خیابان نامجو تهران 48 ساعت بعد از جنایت در ارومیه دستگیر شدند.
تاریخ انتشار : 3 آبان 1397

عاملان قتل در خیابان نامجو تهران در ارومیه دستگیر شدند

ایران: ساعت 1:30 دقیقه ظهر دوشنبه 30 آبان خبر کشف جسد زنی میانسال و یک دختر جوان در خانه ای واقع در خیابان نامجو به مأموران کلانتری 106 نامجو اعلام شد.

دقایقی بعد نیز بازپرس کشیک قتل پایتخت به همراه تیم تحقیق در محل حادثه که آپارتمانی در طبقه همکف یک ساختمان بود رفته و با جسد زنی میانسال و دختری جوان رو به رو شدند که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بودند.

زمان مرگ 16 ساعت قبل اعلام شد و باتوجه به سالم بودن در ورودی احتمال ارتکاب جنایت از سوی افراد آشنا مطرح شد.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت در بررسی ها دریافتند که دو پسر جوان آخرین افرادی بوده اند که به خانه زن میانسال رفت و آمد داشته اند. از سویی مشخص شد که دو پسر جوان میهمان های دختر جوان بوده اند اما تیم تحقیق هیچ مدرکی از هویت دختر جوان به دست نیاورده بود.

در ادامه هویت دو متهم 30 ساله به نام های حمید و محمود در کمتر از 12 ساعت کشف شد. در بررسی ها مشخص شد که متهمان به آذربایجان غربی رفته اند تا از کشور خارج شوند.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در رابطه با این خبر گفت:بررسی ها نشان می داد دو متهم جوان به اتهام سرقت گوشی تلفن همراه توسط کارآگاهان پلیس ارومیه بازداشت شده اند.

آنها در مراحل اولیه بازجویی به قتل این دو زن اعتراف کرده اند و در حال حاضر هماهنگی های لازم برای انتقال متهمان به پایتخت و تحقیق و بازجویی درباره انگیزه این جنایت ها ادامه دارد.

انتهای پیام/م

دستگیری عاملان قتل در خیابان نامجو در ارومیه

عاملان قتل زن میانسال و دختر جوان تهرانی دستگیر شدند
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف