نمناک اخبارحوادث جنایت ناپدری شیشه ای با زینب 7 ساله
پدر شیشه ای ، جنایت
پدر شیشه ای در اظهارات تلخ خود گفت : روز حادثه به علت استفاده از ماده مخدر حالم خوب نبود ، از طرفی هزینه دختر همسرم برای من غیرقابل تامین بود.
تاریخ انتشار : 3 آذر 1395

پدر شیشه ای و قاتل دختربچه 7 ساله محاکمه شد

 مرد شیشه ای که در جنایتی هولناک دخترخوانده 7 ساله اش را خفـــــــــه کرده بود صبح دیروز به اتهام قتل در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران – به ریاست قاضی زالی – محاکمه شد.

 این مرد در آخرین دفاع اش گفت:«روز حادثه ماده مخدر شیشه مصرف کرده بودم و حال خوبی نداشتم. ضمن اینکه از عهده هزینه های دختر همسرم برنمی آمدم به همین خاطر تصمیم گرفتم او را بکشم!»
 

کشف جسد دختر 7 ساله و کشف راز جنایت پدر شیشه ای

شامگاه 27 مهر سال 92 با کشف جسد دختربچه ای در حوالی محله صفادشت (شهریار)، مأموران گشت کلانتری و بازپرس کشیک قتل راهی محل حادثه شدند. پس از تحقیقات مقدماتی جسد دخترک به پزشکی قانونی منتقل شد و پزشکان اعلام کردند که او را با طناب خفه کرده اند.

از سوی دیگر مأموران ضمن تحقیق پی بردند زنی به کلانتری خبر داده دختر 7 ساله اش گم شده است. او با دیدن جسد، فرزندش را شناسایی کرد.زن افغانی به کارآگاهان گفت:زینب – 7 ساله – شبانه همراه ناپدری افغانی اش از خانه بیرون رفته بود که بعد از آن ناپدید شد.

بنابراین ناپدری زینب کوچولو به نام عبدالله – 29 ساله – برای بازجویی به اداره آگاهی جلب شد و در بازجویی ها راز جنایت را فاش کرد.
 عامل جنایت به کارآگاهان گفت:2 سال پیش با زنی به نام ظریفه آشنا شدم که شوهرش او را رها کرده و به افغانستان رفته بود. از ظریفه که یک دختر کوچک داشت تقاضای ازدواج کردم که بعد به عقدم درآمد.اما از پس هزینه های زینب برنمی آمدم و از طرفی روز حادثه مواد مخدر صنعتی مصرف کرده بودم.برای همین دختربچه را بیرون برده و او را کشتم. بعد هم جسد را کنار جاده صفادشت رها کردم و به خانه برگشتم. مرد شیشه ای صبح دیروز از زندان به دادگاه منتقل شد تا به اتهام قتل عمد محاکمه شود.مادر زینب که پیشتر تقاضای قصاص کرده بود اعلام کرد با گرفتن دیه از حق قصاص گذشته است. اما با توجه به اینکه پدر زینب در افغانستان است و اطلاعی از وی نیست معاون اول قوه قضائیه به نیابت از طرف این مرد تا پیدا شدنش از دادگاه درخواست قصاص متهم را کرد.قاضی زالی به خبرنگار «ایران» گفت:اگر مشخص شود پدر زینب فوت شده است تنها ولی دم دختر کوچولو، مادرش محسوب می شود که او هم از حق قصاص گذشته است. بنابراین نمی توان قاتل را به قصاص محکوم کرد. اما اگر پدرش در دادگاه حاضر شود رویه پرونده می تواند تغییر کند.

جنایت ناپدری شیشه ای با زینب 7 ساله

جنایت ناپدری شیشه ای با زینب 7 ساله
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
برگرفته از روزنامه ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف