نمناک اخبارجامعه جنایت پدر با پسرش در طویله خوک ها فاش شد + تصاویر
جنایت پدر ، عکس نامادری قاتل
جنایت پدر و نامادری با تحقیقات پلیس فاش شد ، شکنجه های بیرحمانه پسربچه 7 ساله داخل آب بسیار سرد و انباری تاریک که به مرگ دردناک او ختم شد.
تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1396
بازدید : 18,622 نفر

جنایت پدر و نامادری با پسر بچه بی گناه

تکرار کودک آزاری توسط والدینی که به هر دلیل تعادل روانی و انسانیت خود را از دست دادند تبدیل به یکی از معضلات جوامع امروزی شده است از خودکشی آنلاین یک پدر و دختر تا رفتارهای شرم آور دیگری که گاها والدین برای تنبیه فرزندانشان استفاده می کنند و این بار پسربچه ی بیگناهی که استخوان هایش در طویله خوکها کشف شد.

 حادثه تلخ خورده شدن پسربچه 7 ساله توسط خوک ها

شاید ماجرای زجر کشیدن های پسر بچه 7 ساله با شدت بیشتری نسبت به موارد قبلی همراه بود ، "آدرین جونز" 7 ساله تنبیه تا حد خونریزی ساعت ها ایستادن داخل آب یخ و بسته شدن به نرده های بیرون از خانه را تحمل کرد تا در نهایت جان خود را از دست داد.
جنایت پدر

عکس پسربچه 7 ساله قربانی جنایت پدر و نامادری اش

"میشل" و "هیدر جونز" زن و شوهر بیرحمی هستند که مدت 9 ماه پسربچه بیگناه را به شدت مورد شکنجه و آزار قرار داده و در نهایت به طرز نامعلومی او را به قتل رساندند.
جنایت پدر
جنایت پدر

عکس پدر و نامادری جنایتکار متهم به قتل پسربچه 7 ساله

در بازجویی ها و تحقیقات انجام شده از همسایگان نیروهای پلیس از تنبیهات وحشتناکی که این زن و مرد به روی کودک خردسال انجام می دادند مطلع شدند .همسایه ها می گفتند پدر این کودک
تنبیهات دردناکی را برای آزار روحی روانی او اجرا می کرد زندانی کردن در یک انبار در حالی که کودک ساعتها چشم بند به روی چشم داشت باعث می شود همه ما که در خانه های اطراف زندگی می کردیم دچار عذاب روحی شویم اما کاری از ما ساخته نبود. 
نیروهای پلیس بعد از بررسی های دقیق استخوان های انسان را داخل کیسه ای کنار طویله ی خوکها یافتند و متوجه شدند که پسری که ماهاست مفقود شده توسط والدین بی رحمش خوراک خوک ها گشته است.
دادگاه این زوج جنایت کار را به حبس ابد محکوم کرد.

جنایت پدر با پسرش در طویله خوک ها فاش شد + تصاویر

جنایت پدر با پسرش در طویله خوک ها فاش شد + تصاویر
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 25
منبع : گروه ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف