پرستو صالحی

واکنش پرستو صالحی به جنجال خواستگاری علی صالحی

تاریخ انتشار : 12 تیر 1396کد مطلب : 52269زمان مطالعه : 1 دقیقه
پرستو صالحی با انتشار ویدئویی از حضورش به همراه علی صالحی در برنامه دعوت منتشر کرد و به ماجرای خواستگاری جنجالی در این برنامه واکنش نشان داد.

ماجرای خواستگاری جنجالی علی صالحی از پرستو صالحی

در برنامه دعوت با اجرای نیما کرمی و همسرش که در شبهای ماه رمضان از شبکه یک سیما پخش میشد پرستو صالحی و علی صالحی به عنوان مهمان در برنامه حاضر شدند.

در این برنامه که با موضوع صمیمیت خانواده روی آنتن رفت مجری برنامه اعلام کرد که اگر ازدواج کنند به عنوان هدیه یک سفر زیارتی به آنها تعلق میگیرد که علی صالحی گفت :اگر اینطور است من و خانم صالحی با هم ازدواج میکنیم که این پیشنهاد باعث تعجب همه شد .

این خواستگاری باعث ایجاد حواشی زیادی شد و پرستو صالحی بعد از مدتها نسبت این موضوع با انتشار پستی واکنش نشان داد.

پرستو صالحی در اینستاگرامش نوشت:

پرستو صالحی

خواستگاری علی صالحی از پرستو صالحی در برنامه زنده تلویزیونی 

در شو های پر بیننده ی خارجی کلی شوخی میکنن و مردم هم چون از جنس زندگی واقعی هست این شوخی ها لذت می برند رفقا ما هم برای رسیدن به فضای خوب و صمیمی در برنامه های تلویزیونی باید تلاش کنیم و از همه مهمتر جنبه مونو بالا ببریم ومتوجه باشیم شوخی فقط شوخی هست!!! یکی از همراه ترین، رفیق ترین های عالم هنر علی صالحی ست فقط رفیق شادی نیست ها، رفیق روزهای سخت همه ی رفیقاشه اینارو گفتم بدونین همسرش هرکی بشه خوشبخت ترینِ و اگر مثل خواهر برادر نبودیم قطعا به نظرات مخالف و سطحی که به هم میایم یا نمیایم کاری نداشتیم و ازدواجم می کردیم، والله. علی جان داداش خیلی مخلصیم.

واکنش پرستو صالحی به جنجال خواستگاری علی صالحی

3.774
این مطلب مفید بود ؟5519
برگرفته از صفحه شخصی پرستو صالحی / م.ف
نظرات
وبگردی