نمناک فرهنگ و هنرچهره ها واکنش پرستو صالحی به جنجال خواستگاری علی صالحی
پرستو صالحی ، علی صالحی
پرستو صالحی با انتشار ویدئویی از حضورش به همراه علی صالحی در برنامه دعوت منتشر کرد و به ماجرای خواستگاری جنجالی در این برنامه واکنش نشان داد.
تاریخ انتشار : 12 تیر 1396

ماجرای خواستگاری جنجالی علی صالحی از پرستو صالحی

در برنامه دعوت با اجرای نیما کرمی و همسرش که در شبهای ماه رمضان از شبکه یک سیما پخش میشد پرستو صالحی و علی صالحی به عنوان مهمان در برنامه حاضر شدند.

در این برنامه که با موضوع صمیمیت خانواده روی آنتن رفت مجری برنامه اعلام کرد که اگر ازدواج کنند به عنوان هدیه یک سفر زیارتی به آنها تعلق میگیرد که علی صالحی گفت :اگر اینطور است من و خانم صالحی با هم ازدواج میکنیم که این پیشنهاد باعث تعجب همه شد .

این خواستگاری باعث ایجاد حواشی زیادی شد و پرستو صالحی بعد از مدتها نسبت این موضوع با انتشار پستی واکنش نشان داد.

پرستو صالحی در اینستاگرامش نوشت:

پرستو صالحی

خواستگاری علی صالحی از پرستو صالحی در برنامه زنده تلویزیونی 

در شو های پر بیننده ی خارجی کلی شوخی میکنن و مردم هم چون از جنس زندگی واقعی هست این شوخی ها لذت می برند رفقا ما هم برای رسیدن به فضای خوب و صمیمی در برنامه های تلویزیونی باید تلاش کنیم و از همه مهمتر جنبه مونو بالا ببریم ومتوجه باشیم شوخی فقط شوخی هست!!! یکی از همراه ترین، رفیق ترین های عالم هنر علی صالحی ست فقط رفیق شادی نیست ها، رفیق روزهای سخت همه ی رفیقاشه اینارو گفتم بدونین همسرش هرکی بشه خوشبخت ترینِ و اگر مثل خواهر برادر نبودیم قطعا به نظرات مخالف و سطحی که به هم میایم یا نمیایم کاری نداشتیم و ازدواجم می کردیم، والله. علی جان داداش خیلی مخلصیم.

واکنش پرستو صالحی به جنجال خواستگاری علی صالحی

واکنش پرستو صالحی به جنجال خواستگاری علی صالحی
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 74
برگرفته از صفحه شخصی پرستو صالحی / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 55 19
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف