نمناک سرگرمیگوناگون جنجال مسابقه بهترین سلفی با یک مرده!
سلفی با مرده ، سلفی با مردگان
به تازگی تصاویری تاسف بار در شبکه های اجتماعی روسی در رابطه با مسابقه بهترین سلفی با یک مرده یا همان من و جنازه الان یهویی منتشر شده است که خشم بسیاری از کاربران به ویژه پلیس را برانگیخته است.
بازدید : 4,364 نفر

متاسفانه پدیده سلفی گرفتن به قدری در وجود برخی افراد رخنه کرده است که نه تنها این اقراد در اتفاقات ناگوار نیز دست از سلفی کشیدن بر نمیدارند بلکه مسابقه ای عجیب و اخمقانه ای با عنوان بهترین سلفی با یک مرده به راه انداخته اند.

یک گروه فعال در شبکه های مجازی روسی مسابقه ای عجیب با عنوان «بهترین سلفی با یک مرده» برگزار کرده که با برخورد پلیس این کشور مواجه شده است.

مدتی است که از جنجال سلفی عجیب وغریب دانشجویان ایرانی می گذرد؛ اما این بار در روسیه یک شبکه مجازی به صورت جدی مسابقه ای با این عنوان برگزار کرده است.

ماجرا از جایی شروع می شود که گروهی از کابران VK، (نسخه ای روسی از فیسبوک که حدودا 70 میلیون عضو دارد) از کابران خود خواسته اند که سلفی های خود با اجساد را برای آن ها ارسال کنند و حتی برای بهترین این سلفی ها جایزه هم تعیین شده است.

سلفی با اجساد

این گروه برای بهترین عکس بین 30 تا 150 دلار جایزه نقدی در نظر می گیرد.

سلفی با مردگان

مدیران این سایت اینترنتی در قوانین این رقابت ترسناک نوشته اند که فرد داخل عکس حتما باید لبخند به لب داشته باشد. پس از مدت کوتاهی این سایت پر از عکس های کسانی شد که با اموات خود در مراسم تشییع سلفی گرفته اند. این گروه اینترنتی تا کنون500 نفر عضو داشته که همه آن ها از طریق شبکه مجازی VK قابل شناسایی هستند.

سلفی با جنازه

مدیران این گروه اینترنتی، پس از دستگیر شدن توسط پلیس در اعترافات خود گفته اند، جایزه 130دلاری بهترین عکس به کسی تعلق گرفته که با جسد دختر 13 ساله ای که در تصادف کشته شده، سلفی گرفته است. خانواده این دختر نوجوان هم به رسانه محلی خود گفته بودند که تمام ترس آن ها در طول مراسم تشییع، دوربین هایی بوده که مدام در حال فلش زدن بودند!

سلفی با جسد

جنجال مسابقه بهترین سلفی با یک مرده!

جنجال مسابقه بهترین سلفی با یک مرده!
:
امتیاز : 1.5 تعداد رای : 13
برگرفته از برترینها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف