نمناک سرگرمیگوناگون جنگل خودکشی پر از ارواح نا آرام !
جنگل خودکشی ، جنگل ارواح ژاپن
جنگل خودکشی همانطور که از اسمش پیداست جنگلی در ژاپن است به عنوان مکانی برای خودکشی که خیلی ترسناک است.
تاریخ انتشار : 14 آبان 1395
بازدید : 3,231 نفر

جنگل خودکشی کجاست؟

اینکه چرا انسانی باید بخواهد در این جنگل به زندگی خود پایان بخشد واقعا به صورت یک راز باقی مانده است اما به نظر می رسد اولین خودکشی ها با الهام از رمانی که درباره مرگ در این جنگل نوشته شده بود، شروع شده اند.

برخی از گردشگران می گویند فضای جنگل خودکشی گویی پر از ارواح نا آرامی است که در کنار درختان بلند جنگل به چرخش درآمده اند. برای نمونه، روی یکی از آنها نوشته شده است:«به دنبال من نگردید».

در چند سال اخیر پدیده خودکشی در کشور ژاپن گسترش زیادی پیدا کرده است . خود کشی های فردی و جدیدا دسته جمعی در این کشور بسیار زیاد شده است. 

 

 

جنگل خودکشی

تصاویری از جنگل خودکشی

بر دامنه های کوه فوجی ژاپن، جنگلی به نام اوکی گاهارا وجود دارد که به آن «جنگل خودکشی» می گویند. علت این نامگذاری، شمار بالای خودکشی ها در این جنگل با آمار 70 تا صد تن در سال است. این جنگل اینک به یک جاذبه گردشگری ترسناک در ژاپن تبدیل شده و سالانه گردشگران زیادی به این مکان می روند تا به زعم خود، اشیای ترسناک باقی مانده از اجساد و نشانه های خودکشی آنها را ببینند.

در این جنگل تابلوهای زیادی با دستخط افراد خودکشی کننده وجود دارد؛ برای نمونه، روی یکی از آنها نوشته شده است:«به دنبال من نگردید».

پلیس برای جلوگیری از خودکشی ها تابلوهایی روی درختان نصب کرده است:زندگی ات هدیه گرانبهایی به تو از سوی پدر و مادر توست.

امید است پیش از اینکه تصمیم به مردن بگیرید برای حل مشکل به پلیس Police مراجعه کنید.

جنگل خودکشی

جنگل خودکشی در ژاپن

 

جنگل خودکشی پر از ارواح نا آرام !

جنگل خودکشی پر از ارواح نا آرام !
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
برگرفته از رکنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف