نمناک اخبارسیاست سوپر جنگنده روسیه برای جنگ با داعش
داعش ، جنگنده
رئیس جمهور روسیه از کاربرد یک جنگنده فوق پیشرفته برای جنگ با گروه تروریستی تکفیری داعش خبر داد.
تاریخ انتشار : 4 خرداد 1395
بازدید : 2,780 نفر

درباره ی جنگنده شکست ناپذیر بیشتر بدانید

 "ولادیمیر پوتین،" رئیس جمهور روسیه از کاربرد یک جنگنده فوق پیشرفته در جنگ های هوایی آینده علیه گروه تروریستی داعش خبر داد. این سوپر جنگنده می تواند از صدها کیلومتر دورتر اهداف را شناسایی کند. ولادیمیر پوتین چند روز پیش نیز از یک ارتش فوق حرفه ای برای مبارزه با گروه تروریستی داعش در سوریه رونمایی کرد. این جنگنده می تواند به ارتش فوق پیشرفته روسیه در جنگ با گروه تروریستی داعش کمک کند.

 
این جنگنده با نام "بِریو A-50U" به سامانه های رادار قدرتمندی مجهز است که می تواند موشک ها را شناسایی کند و حتی در حین پرواز سوختگیری لازم را انجام دهد.
 
این جنگنده نوع پیشرفته "A50" است که از سال 1989 مورد استفاده قرار گرفته است و با قابلیت حمل 10 نفر برای حضور در جنگهای الکترونیک در حالت آماده باش قرار دارد.
 
به گفته مقامات روسیه، در جنگ چچن در سال 1996، نسخه قدیمی تر این جنگنده توانست یک هدف را با استفاده از سیگنال تلفن رهگیری کند.
 
 ولادیمیر پوتین 15 فروند جنگنده "A50" در اختیار دارد و سه نمونه از جنگنده های جدید آن نیز آماده حضور در میدان های نبرد هستند.
 
داعش

تصاویر یک سوپر جنگنده

داعش

جنگنده پیشرفته برای جنگ با داعش

سوپر جنگنده روسیه برای جنگ با داعش

سوپر جنگنده روسیه برای جنگ با داعش
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از باشگاه خبرنگاران/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف