نمناک سرگرمیاتومبیل جنگ و جدال جالب و دیدنی اتومبیل و تیرکمان + فیلم
جنگ اتومبیل ، کماندار معروف
شرکت اتومبیل سازی اشکودا برای نشان دادن قدرت و سرعت اتومبیل جدید خود جنگ و جدالی میان اتومبیل و تیرکمان به پا کرد.

جنگ اتومبیل و تیرکمان

این روزها با کمی جستجو و گردش در دنیای مجازی می توانیم با میزان پیشرفت تکنولوژی و فناوری در صنایع مختلف را در سرتاسر جهان آشنا شویم که شاید بیشترین آن متعلق به اتومبیل ها و تلفن های همراه هوشمند است که به مرور جذابیت بیشتری برایمان دارند و بیشتر تمایل داریم تا از این محصولات بروز شده برخی اطلاعات را کسب کنیم.

اما اخیرا شرکت اتومبیل سازی محبوبی برای به نمایش گذاشتن قدرت اتومبیل ساخته شده شان تصمیم به کار شگفت انگیز و باور نکردنی گرفت تا بتواند در کتاب گینس رکورد کسب کند.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

جنگ اتومبیل

جنگ و جدال بین اتومبیل و تیرکمان

شرکت اتومبیل سازی اشکودا برای اولین بار در تاریخ 1859 میلادی شروع به کار کردن در زمینه وسایل جنگ افزار کرد که اخیرا در طی اقدامی شگفت انگیز در کشور اتریش باعث شوکه شدن تعداد زیادی از کاربران صفحات مجازی گشت.

سرعت تیر کمان و قدرت تیروکمان

تست سرعت اتومبیل با تیرکمان

این شرکت بزرگ اتومبیل سازی در طی اقدامی جالب و دیدنی، تصمیم گرفت تا با استفاده از کماندار المپیک به نام " لائورنس بلدوف " و گروهی دیگر در اتومبیل ساخته شده شرکت اشکودا، جنگ و جدالی میان سرعت اتومبیل و سرعت پرتاب تیرکمان برپا کند که این جنگ و جدال بدین گونه بود که خانم کماندار المپیک تیر را با استفاده از کمان پرتاب می کند و گروه قرار گرفته داخل اتومبیل موظف به گرفتن تیر بودند.

همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می نمایید یکی از افراد گروه قرار گرفته در اتومبیل تیر را با سرعت 218 کیلومتر بر ساعت می گیرد که در نهایت آنها موفق به کسب رکورد در کتاب گینس می شوند!

ویدیو جنگ و جدال جالب و دیدنی اتومبیل و تیرکمان

جنگ سرعت و قدرت میان اتومبیل و تیرکمان

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف