نمناک سرگرمیدیدنی ها جنگ خونین مرد جوان با مار پیتون 7 متری +تصاویر +18
جنگ با مار ، حمله مار به انسان
مرد جوان در مسیر بازگشت به خانه اش مار پیتون 7 متری را دید لحظات هولناکی بود ولی در نهایت او موفق شد در جنگ با مار پیروز شود.
تاریخ انتشار : 14 مهر 1396

جنگ خونین مار پیتون غول پیکر با مردجوان

مار به عنوان یکی از وحشتناک ترین حیوانات می تواند بیرحم ترین دشمن در یک درگیری هم باشد برای همین است که تقریبا همه ی انسان ها از این حیوان سمی ترس دارند ؛ ترسی که مانع ماجراجویی مرد جوان اندونزیایی نشد و او را تا پای مرگ کشاند اما در نهایت در این جنگ با مار 7 متری پیروز شد.
Indonesian Man Gets into a Gruesome Fight with a 23-foot Python after It Bit His Arm—and WINS!
جنگ با مار

عکس مار پیتون 7 متری که مرد جوان در جنگ با او پیروز شد

 جنگ با مار
 جنگ با مار

پیروزی مرد جوان در جنگ با مار 7 متری

براساس گزارش Nababan از اندونزی مرد 37 ساله بعد از جنگ 2 ساعته سخت و نفس گیر موفق به کشتن یکی از بزرگترین مارهای سمی جهان شد ، مار پیتون غول پیکری که غول پیکر بودن ان را می توانید با دیدن تصاویر به خوبی احساس کنید.
طبق انچه گفته شده است این مرد در مسیر خانه اش با غو مار پیتون برخورد کرده و با او جنگ کرده است و بعد از چند ساعت و زخمی شدن های شدید توسط مار موفق به کشتن حیوان شده.
«رابرت نابابان» پس از جدال با مار غول پیکر به شدت خسته و زخمی شده و دوستانش او را به بیمارستانی در «ایندوگاری ری » منتقل می کنند.
 
براساس گفته ی پزشکان شدت جراحات وارده بسیار زیاد و زخم ها عمیق هستند برای همین او بایستی مدتها در بخش مراقبت های ویژه بستری باشد.

تصاویر مرد اندونزیایی که در جنگ با مار به شدت آسیب دید

جنگ با مار
 جنگ با مار

جراحت شدید و عمیق مرد اندوزیایی در جنگ با مار

جنگ خونین مرد جوان با مار پیتون 7 متری +تصاویر +18

جنگ خونین مرد جوان با مار پیتون 7 متری +تصاویر +18
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 33
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 29 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف