جنگ با مار

جنگ خونین مرد جوان با مار پیتون 7 متری +تصاویر +18

تاریخ انتشار : 14 مهر 1396کد مطلب : 57602زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرد جوان در مسیر بازگشت به خانه اش مار پیتون 7 متری را دید لحظات هولناکی بود ولی در نهایت او موفق شد در جنگ با مار پیروز شود.

جنگ خونین مار پیتون غول پیکر با مردجوان

مار به عنوان یکی از وحشتناک ترین حیوانات می تواند بیرحم ترین دشمن در یک درگیری هم باشد برای همین است که تقریبا همه ی انسان ها از این حیوان سمی ترس دارند ؛ ترسی که مانع ماجراجویی مرد جوان اندونزیایی نشد و او را تا پای مرگ کشاند اما در نهایت در این جنگ با مار 7 متری پیروز شد.
Indonesian Man Gets into a Gruesome Fight with a 23-foot Python after It Bit His Arm—and WINS!
جنگ با مار

عکس مار پیتون 7 متری که مرد جوان در جنگ با او پیروز شد

 جنگ با مار
 جنگ با مار

پیروزی مرد جوان در جنگ با مار 7 متری

براساس گزارش Nababan از اندونزی مرد 37 ساله بعد از جنگ 2 ساعته سخت و نفس گیر موفق به کشتن یکی از بزرگترین مارهای سمی جهان شد ، مار پیتون غول پیکری که غول پیکر بودن ان را می توانید با دیدن تصاویر به خوبی احساس کنید.
طبق انچه گفته شده است این مرد در مسیر خانه اش با غو مار پیتون برخورد کرده و با او جنگ کرده است و بعد از چند ساعت و زخمی شدن های شدید توسط مار موفق به کشتن حیوان شده.
«رابرت نابابان» پس از جدال با مار غول پیکر به شدت خسته و زخمی شده و دوستانش او را به بیمارستانی در «ایندوگاری ری » منتقل می کنند.
 
براساس گفته ی پزشکان شدت جراحات وارده بسیار زیاد و زخم ها عمیق هستند برای همین او بایستی مدتها در بخش مراقبت های ویژه بستری باشد.

تصاویر مرد اندونزیایی که در جنگ با مار به شدت آسیب دید

جنگ با مار
 جنگ با مار

جراحت شدید و عمیق مرد اندوزیایی در جنگ با مار

جنگ خونین مرد جوان با مار پیتون 7 متری +تصاویر +18

4.138
این مطلب مفید بود ؟317
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی