نمناک سرگرمیگوناگون جنگ خونین دختر جوان با پلنگ + عکس دلخراش 14+
جنگ با پلنگ ، سرگرمی نمناک
دختر جوان با شنیدن صداهای عجیب و غریب به سراغ طویله رفت تا اینکه در موقعیت جنگ با پلنگ قرار گرفت ، او برای حفاظت از تمام دارایی خانواده اش جنگید و به شدت زخمی شد.

سلفی دختر شجاع بعد از جنگ با پلنگ

دختر شجاع هندی برای حفاظت از دام هایش که تمام دارایی او و خانواده اش بود با پلنگ وحشی وارد جنگ شده و به طرز دلخراشی از ناحیه گردن و سرشانه ها زخمی شد اما به گفته ی خودش از این زخم ها اصلا ناراحت نیست چرا که در چنین جنگی پیروز شده است.
جنگ با پلنگ

اثرات دلخراش جنگ دختر جوان با پلنگی که به طویله حمله کرده بود

بر اساس گزارشات " روپالی مشرام" نیمه های شب متوجه صدایی عجیب از داخل طویله ی خانه اش شد ، دام های او صدایی متفاوت با همیشه تولید می کردند صدایی که زن جوان را وادار کرد تا به آنها سرک بکشد .
 "روپالی" در عرض چند ثانیه به طویله رسید و به محض باز کردن در و وارد شدن به داخل طویله پلنگ از پشت به او حمله و با چنگال هایش گردن و سرشانه ی او را زخمی کرد در همین حین زن 23 ساله به سرعت میله ای که نزدیک آخور بود را برداشت و به سمت پلنگ حمله کرد ؛ سرو صدای طویله مادر "روپالی" را از خواب بیدار کرد ؛ مادر "روپالی به سرعت به سمت طویله رفت و با دیدن صحنه وحشت زده به سمت دخترش رفت و او را از طویله بیرون کشیده و به داخل خانه برد و درب را قفل کرد . در مدت کوتاهی که مادر " روپالی" برای نجات دخترش به طویله رفت پلنگ به او نیز حمله ور شده و زخمی اش کرد ؛ در نهایت پلنگ درحالیکه یکی از دام ها را به دندان گرفته بود از آنجا گریخت.
جنگ با پلنگ

عکس مادر و دختر هندی و زخم های روی صورت و گردنشان براثر جنگ با پلنگ

جنگ خونین دختر جوان با پلنگ + عکس دلخراش 14+

جنگ خونین دختر جوان با پلنگ + عکس دلخراش 14+
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف