جنگ دیدنی شیر و کفتار
جالب از که بدانیم بعضی حیوانات هم از غرایز انسانی برخوردارند مانند این شیر که برای نجات فرزندش از دست کفتارها چه شجاعانه عمل می کند.

مراقبت شجاعانه شیر از توله اش در مقابل کفتارهای وحشی

شیرها یکی از حیوانات شجاع و متعهد به اعضای خانواده خود هستند که لقب سلطان جنگل را نیز به خود اختصاص داده است و ما نیز آنها را با این نام می شناسیم.شاید تا به حال دیده و شنیده باشید که شیرها یکی از حیوانات وحشی هستند اما برخلاف تصورات ما،شیرها یکی از با وفا ترین حیوانات ممکن هستند.

برای مثال چند وقت اخیر مطلبی از بخش سرگرمی نمناک منتشر شد که توریست ها از سرتاسر جهان برای دیدن و در آغوش گرفتن شیرها به یک حیات وحش واقع در استرالیا میرفتند.اما روز گذشته تعدادی تصاویر از یک شیر که برای نجات دادن توله اش دست به کاری شجاعانه زد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

محافظت شیر از توله اش در برابر حمله کفتارها

نبرد کفتارها با شیری که از توله اش محافظت می کند

جنگ شیر شجاع با کفتار های وحشی

روز گذشته ویدئو شیر شجاعی که در مقابل کفتارهای وحشی که قصد حمله کردن به توله شیر داشتند ، در صفحات مجازی به شدت انتشار شد که در طی چند ساعت ابتدا هزاران کاربر آنرا مشاهده کردند و واکنش های جالبی از خود نشان دادند.

همان گونه که در ویدئو مشاهده می کنید،پس از حمله کفتارهای وحشی و گرسنه به سمت شیر و توله اش،شیر قدرتمند و شجاع برای نجات دادن جان توله اش با کفتارهای وحشی شروع به مبارزه می کند و در طی حمله گرد و غبار زیادی صحنه جنگ را فرا می گیرد.

بااین وجود شیر شجاع که به تنهایی برای مبارزه با کفتارها آمد،نهایتا توانست توله خود را از دام کفتارها نجات دهد.مشاهده این گونه ویدئو ها می توانند گاها ما را به شدت به فکر فرو ببرند و به اینکه این حیوانات چقدر به خانواده خود اهمیت می دهند و حتی برای نجات دادن آنها حاضر هستند از جان خود بگذرند،شود.

اینک شیر شجاع و بی باک،تعدادی زخم بر روی بدنش ایجاد شده است که به زودی بهبود خواهند یافت.
 

ویدئو  مراقبت شجاعانه شیر از توله اش در مقابل کفتارهای وحشی ؛ 

جنگ دیدنی شیر برای مراقبت از فرزندش در برابر کفتارها+فیلم

3.914
این مطلب مفید بود ؟113
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
وبگردی