نمناک اخبارحوادث اصابت 3 گلوله انفجاری از “جنگ قره باغ” به خاک ایران + تصاویر
جنگ قره باغ ، طرفین جنگ قره باغ
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی از اصابت سه گلوله انفجاری “جنگ قره باغ” به نزدیکی یکی از روستاهای شهرستان خداآفرین در ساعت 19 روز شنبه خبر داد.
تاریخ انتشار : 15 فروردین 1395
بازدید : 5,432 نفر

اصابت 3 گلوله انفجاری از جنگ قره باغ به خاک ایران و تذکر مسئولان به خاطیان

سعید شبستری در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به آغاز درگیری نظامی بین نیروهای جمهوری آذربایجان و ارمنستان در منطقه مورد مناقشه دو طرف از بامداد روز شنبه 14 فروردین، افزود:این درگیری ها عمدتا در عمق منطقه مورد مناقشه روی داده و هنوز هم ادامه دارد.

وی از اصابت سه گلوله انفجاری به نزدیکی یکی از روستاهای شهرستان خداآفرین در ساعت 19 روز شنبه خبر داد و گفت:خوشبختانه این اتفاق به غیر از خسارت مختصر به یکی از تیرهای برق فشار قوی که باعث قطع برق در منطقه شد هیچ گونه خسارت مالی و جانی دیگری در بر نداشته است.

طرفین جنگ قره باغ


دبیر شورای تامین استان افزود:در پی این اتفاق، از سوی مرزبانی استان درخواست ملاقات مرزی به طرفین اعلام شد و در این ملاقات، دو طرف درگیری بعد از تذکر جدی و اخطار رسمی مرزبانی جمهوری اسلامی، متعهد شدند که چنین اتفاقی تکرار نشود.

وی با بیان این که توصیه ما به طرفین آرامش و خویشتن داری است، افزود:در حال حاضر امنیت کامل در مرزهای استان برقرار است و نیروهای مسلح و مرزبانی آماده پاسخ گویی قاطع به هر گونه تعرضی به خاک کشورمان هستند.

شبستری خاطرنشان کرد:تدابیر لازم در شورای تامین استان و شهرستان های مرزی اندیشیده شده و هیچ گونه مشکل خاصی در منطقه نداریم.


اصابت توپخانه نیروهای ارمنستان در روستای خداآفرین تبریز

در پی درگیری نیروهای جمهوری ارمنستان و آذربایجان یکی از روستای مرزی شهرستان خداآفرین دو بار مورد اصابت توپخانه نیروهای ارمنستان قرار گرفت و برق این روستا قطع شد. 

ماموران اداره برق اقدام به ترمیم خطوط برق کردند.

روستای خداآفرین
 

 روستای خداآفرین

 

روستای خداآفرین

 

جنگ قره باغ ، تصاویر اصابت توپ جنگ قره باغ به روستای خداآفرین

اصابت 3 گلوله انفجاری از “جنگ قره باغ” به خاک ایران + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از میزان، باشگاه خبرنگاران/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف