نمناک سرگرمیدیدنی ها جنگ میمون مادر با سگ وحشی برای نجات فرزندش + تصاویر
جنگ میمون با سگ ، دعوای میمون
جنگ میمون با سگ وحشی صحنه ی عجیبی بود که وسط خیابان نظر همه را به خود جلب کرد ، بچه میمون ضعیف روی زمین افتاده است و مادرش برای نجات جان او به سختی در حال جنگ است.

جنگ سخت میمون مادر با سگ وحشی

تصاویر و داستان های متعددی برای اثبات عشق مادر و فرزندی در میان حیوانات دیده و شنیده اید که در این بخش از نمناک این واقعیت را در عکسهایی می بینید که یک میمون مادر برای حفظ جان فرزندش انجام می دهد ، جنگ میمون با سگ در نهایت سختی پایان خوشی داشت.

 براساس گزارشی از دیلی میل حادثه ای عجیب در یکی از خیابان های دهلی نو رخ داد که تصاویر و ویدئوی ان توسط عابران ضبط و منتشر شده است.

از قرار معلوم بچه میمون بعد از برخورد نه چندان جدی موتور سیکلت به او به وسط خیابان پرتاب شده بود که سگ سیاه رنگی از وضعیت بچه میمون سوء استفاده کرده و قصد حمله به او داشت که ناگهان میمون مادرکه در نزدیکی صحنه بود با تمام قدرت و نهایت خشم به سمت سگ حمله ور می شود.

جنگ میمون با سگ

جنگ میمون با سگ

تصویر جنگ میمون با سگ وسط خیابانی در دهلی نو

میمون مادر به هیچ وجه حاضر به پذیرفتن شکست نیست و تمام سعی خود را به کار می گیرد تا فرزندش را نجات دهد. سگ که به خیال قدرت زیادش بیخیال بچه میمون نمیشود دوباره به سمت او می رود که این بار میمون مادر با دندان هایش به کمر سگ حمله ور شده و بازی را تمام می کند.

جنگ میمون با سگ

جنگ سخت میمون مادر با سگ وحشی برای نجات فرزندش

سگ که خود را بازنده جدال می بیند صحنه را ترک می کند.

جنگ میمون مادر با سگ وحشی برای نجات فرزندش + تصاویر

جنگ میمون مادر با سگ وحشی برای نجات فرزندش + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف