نمناک سرگرمیگوناگون تولد نوزاد بدون پوست ! + تصاویر دلخراش 18+
پسر بچه 3 ماه ای به نام " Ja'bari Gray " از منطقه تگزاس ایالات متحده، متاسفانه بیماری نادری متولد شده است که هیچ پوستی در بدن آن وجود ندارد!!

جنینی که بدون پوست به دنیا آمده است!

پسر بچه 3 ماه ای به نام " Ja'bari Gray " که در ژانویه 2019 میلادی در تگزاس متولد شد و متاسفانه مبتلا به بیماری نادری می باشد که تقریبا هیچ پوستی در گردنش وجود ندارد و به همین دلیل سرش با سینه اش به دلیل عدم پوست در گردن، به سینه اش چسبیده است و با این حال پزشکان با در بر گرفتن درمان های حیاتی قصد درمان کردن این نوزاد تازه متولد شده را دارند.

اما گردن این نوزاد تازه متولد شده تنها قسمتی نیست که پوست ندارد و در کنار آن پلک هایش و همچنین انگشتانش به دلیل عدم وجود پوست به یکدیگر چسبیده اند. با این حال این نوزاد 3 ماهه هم اکنون در بیمارستان کودکان هوستون بستری می باشد و تیم پزشکی THC با بررسی هر چه دقیق تر برنامه ای را برای درمان این نوزاد در پیش گرفته اند.

با این حال پزشکان ابتدا مسیر تنفس وی را باز کرده اند تا ابتدا مشکل نفس کشیدن آن برطرف شود و سپس سایر قسمت های آن درمان شوند و اکسپرس نیوز در مصاحبه ای با پزشکان این نوزاد تازه متولد شده، اعلام کردند که ابتدا برش بسیار دقیقی در گردن آن انجام خواهد شد تا گردن و سینه آن جدا شوند.

با این وجود هنوز اطمینان کافی نسبت به درمان کافی این جنین نیست و پزشکان معالجه و درمان کافی آنرا تایید نکرده اند و هنوز در طی این مدت کوتاه والدین این نوزاد چیزی نزدیک به 23800 دلار برای درمان نوزاد خود پرداخت کرده اند و گفته می شود که هزینه درمان کلی چنین معالجه ای چیزی نزدیک به 50 هزار دلار می باشد!

از این رو پزشکان بر این باورند که این نوزاد مبتلا به بیماری کاملا نادر " epidermolyosis bullosa " می باشد که یک نوع اختلال ژنتیکی است که سبب چنین مشکلی می شود.

عکس های تولد نوزاد بدون پوست + عکس های ناراحت کننده 18+

تولد نوزاد بدون پوست ! + تصاویر دلخراش 18+
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 31
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 20 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف