نمناک اخبارحوادث پیدا شدن جنین در حیاط دانشگاه تهران!
جنین در دانشگاه تهران ، دانشگاه تهران
کارگران در حیاط دانشگاه تربیت بدنی تهران با جسم عجیبی مواجه شدند. جسم عجیب جنین بود. در ادامه جزئیات کشف “جنین در دانشگاه تهران” را می خوانید.
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1394

جنین در دانشگاه تهران

پنجشنبه هفته گذشته کارگرانی که در حیاط دانشگاه تربیت بدنی تهران در حال آبیاری و چمن زنی فضای سبز دانشگاه بودند با جسم عجیبی مواجه شدند. کمی که نزیک تر شدند حدسشان درست از آب در آمده بود، چون جسم عجیب، جنین انسان بود.

دانشگاه تهران

دانشگاه تهران

پس از این ماجرا، مسئولان دانشگاه با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفتند و ماجرا را اطلاع دادند. با اعلام این خبر به مأموران کلانتری 125 یوسف آباد گروهی از آن ها برای تعیین صحت و سقم گزارش وارد صحنه شدند.

پس از تأیید گزارش کشف جنین در فضای سبز دانشگاه، ماجرا به محسن مدیر روستا بازپرس کشیک قتل گزارش شد.

با اعلام این گزارش و به دستور قاضی پرونده، این جنین به پزشکی قانونی منتقل شد تا آزمایشات لازم بر روی آن انجام شود.

به دستور محسن مدیر روستا بازپرس شعبه ششم دادسرای وی‍‍‍‍ژه امور جنایی تهران قرار است تست دی ان ای نیز برروی این جنین انجام شود تا هویت آن و اینکه به چه کسی تعلق دارد، معلوم شود.

این پرونده تا کشف معمای مرموز سرنوشت این جنین همچنان در شعبه ششم بازپرسی مفتوح است.


پاسخ دانشگاه تهران به خبر پیدا شدن جنین در حیاط دانشگاه

محمدرضا تقی دخت در گفت و گو با ایسنا با بیان این مطلب گفت:دانشگاه تربیت بدنی دانشگاه تهران در پردیس 2 این دانشگاه و در خیابان امیرآباد واقع شده است که از یک طرف به بلوار کردستان، از یک طرف به کارگر شمالی و از یک طرف دیگر به امیرآباد منتهی می شود بنابراین محدوده بزرگی را در بردارد.

وی با بیان اینکه سرتاسر حیاط دانشگاه دیوارکشی نشده است، اظهار کرد:بخشی از حیاط دانشگاه با نرده محصور شده است. بنابراین تردد برای حیواناتی مانند سگ و روباه آسان است و این حیوانات گاهی به راحتی وارد این محدوده می شوند.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل روابط عمومی دانشگاه تهران با تاکید بر اینکه این جنین در قسمت های مرکزی دانشکده یافت نشده است، افزود:جنین یافت شده در بخش دورافتاده ای از پردیس شماره 2 یعنی نقطه ای دور افتاده از قسمت مرکزی دانشکده پیدا شده است.

تقی دخت با بیان اینکه جنین پیدا شده متعلق به 15 سال پیش است، اظهار کرد:با توجه به وجود مجموعه های آزمایشگاهی مربوط به دانشکده پزشکی در خیابان امیرآباد حدس زده می شود جنین پیدا شده مربوط به یکی از این آزمایشگاه ها بوده که زیر خاک دفن شده و توسط حیوانات پیدا و به این نقطه از دانشگاه حمل شده است.

وی در مورد اخباری مبنی بر انجام دادن آزمایش دی ان ای روی جنین یافت شده است، توضیح داد:از آنجایی که نگهبان با نیروی انتظامی تماس گرفته بوده، نیروی انتظامی برحسب وظیفه خود در محل حاضر شده و جنین پیدا شده را برای انجام آزمایشات دی ان ای به محل انجام آزمایش حمل کرده است.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل روابط عمومی دانشگاه تهران در پایان تاکید کرد:از رسانه هایی که چنین اخباری را منتشر می کنند خواهشمندیم مسائل اخلاقی را رعایت کنند.

جنین در دانشگاه تهران ، کشف جنین در حیاط دانشگاه تربیت بدنی تهران

پیدا شدن جنین در حیاط دانشگاه تهران!
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 46
برگرفته از خبرآنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 41 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف