جهاد نکاح

جهاد نکاح زن جوان با تروریست ها مقابل چشم شوهرش + عکس

تاریخ انتشار : 6 مهر 1392کد مطلب : 4301زمان مطالعه : 1 دقیقه
موضوع جنجالی و زشت جهاد نکاح در سوریه برای قرار دادن زنان و دختران در اختیار تروریست های سوری برای بهتر جنگیدن تا به حدی عادی شده که برخی از رسانه های عربی کلیپ های طنز از جهاد نکاح تهیه می کنند.

اقدامات زشت تروریست ها در سوریه که تا کنون جنبه های گوناگونی از اعمال وحشیانه از قبیل کشتار زنان و کودکان، خوردن قلب و ذبح سربازان سوری را به نمایش در آورده اند اخیرا با نگرانی های دیگری نیز همراه شده است. "جهاد نکاح" یا قرار دادن زنان و دختران در اختیار تروریست ها برای جنگیدن بهتر، این روزها آنقدر عادی شده تا جایی که برخی رسانه های عربی جهاد نکاح را دستمایه کلیپ های طنز خود هم کرده اند.

 

کلیپ طنز جهاد نکاح در تلویزیون لبنان

 

در کلیپ طنزی که اخیرا یکی از رسانه های مجازی لبنان منتشر کرده، یکی از تروریست ها همسر خود را در خانه ای می یابد که با تروریست دیگری هم بستر شده است. وی با دیدن این صحنه بلافاصله سلاح کمری خود را بیرون می کشد تا هر دوی آنها را به قتل برساند، اما قبل از آن همسر او که در کنار یک غریبه آرام گرفته توضیح می دهد که این مرد نیز یک تروریست مثل خودش است و او فقط در حال "جهاد نکاح" با آن مرد است. مرد عصبانی بعد از شنیدن توضیح همسرش آرام گرفته و می گوید اگر اینطور است اشکالی ندارد!

جهاد نکاح زن جوان با تروریست ها مقابل چشم شوهرش + عکس

3.91010
این مطلب مفید بود ؟790220
برگرفته از ostannews.com
نظرات
وبگردی