نمناک ورزشفوتبال جواب کنایه آمیز علی کریمی به اظهارات کی روش
علی کریمی ، کارلوس کی روش
علی کریمی و کی روش که با هم درگیری لفظی پیدا کردند کریمی پاسخ او را اینگونه داد شهامت داشته باش اسم بیاور.
تاریخ انتشار : 3 تیر 1395

جدال لفظی علی کریمی و کی روش به کجا رسید؟

بعد از ماجرای درگیری کی روش و برانکو حالا نوبت درگیری لفظی علی کریمی و کی روش است که در نهایت با فروکش کردن اظهارات سرمربی پرتغالی تیم ملی توام شد. او امروز در مصاحبه ای گفت اگر بتوانم، ابر قهرمانی مثل کریمی را بر می گردانم اما این پایان کار نیست چون کریمی ذهنیتش نسبت به کی روش عوض نشده است.

علی کریمی

علی کریمی و کی روش

ابر قهرمان واقعی از نظر کریمی 

کریمی گفته:قبل از هر چیز باید بگویم که ابر قهرمانان واقعی کشورم شهدا و جانبازان عزیز جنگ تحمیلی هستند که به قول معروف رو دست شان پیدا نمی شود و همه تا زمانی که زنده ایم مدیون آنها هستیم. بدون شک اگر فداکاری و از جان گذشتگی این عزیزان نبود امروز کی روش نمی توانست در مملکت ما با آسایش و راحتی کار کند و پول بگیرد.
و اما جواب جادوگر به کی روش:اقای کی روش شگفت زده شده اند که چرا یک روزنامه ورزشی مصاحبه ای از من را در صفحه اولش منتشر کرده است. لطفا بفرمایند چه چیزهای دیگری او را شگفت زده می کند تا همه ما حواسمان باشد. واقعا کی روش تا این اندازه قدرت دارد که تیتر بعضی روزنامه ها را تعیین می کند؟!

آیا جزو اختیارات قرارداد اوست؟

کی روش گفته چرا شما زمانی که از تیم ملی کنار رفتید حرف نزدید اما الان صحبت می کنید؟کریمی در پاسخ به این سوال می گوید:چرا او فکر می کند مردم ما فوتبال را نمی فهمند. آن روز، خیلی ها همین سوال را از من می پرسیدند اما به خاطر تیم ملی کشورم سکوت کردم و برایشان آرزوی موفقیت داشتم و خوشحالم که سکوت کردم چون اگر مصاحبه می کردم، خود کی روش اولین نفری بود که مرا متهم ناکامی تیم ملی و افتضاح به بار آمده در نتایج تیم ملی می دانست، نمی دانست؟ من هم مثل همه مردم کشورم از حذف تیم ملی ناراحت بودم و سکوت کردم تا حرف هایم باعث ناراحتی بیشتر آنها نشود. حقیقتش را بخواهید من خجالت زده و شرمنده بودم که می دیدم کی روش به خاطر دریافت نکردن پاداش تساوی مقابل نیجریه خودش را در اتاق حبس کرده بود و فقط او را سر تمرین می دیدیم. حتما یادتان هست که در نهایت هم چه کسی آن پاداش ها را برای او زنده کرد.


علی کریمی

درگیری علی کریمی و کی روش

آقای کی روش به جای گرگ و مار اسم بیاور

کریمی در پاسخ به اینکه کی روش گفته همان گرگ ها و مارها به او گفته اند که دیوانه ای علی کریمی را دعوت کردی می گوید:.کی روش که شهامت دارد بگوید چرا در همه این سال ها که به قول خودش فوتبال ما امکانات لازم را نداشته همچنان تمایل به همکاری دارد؟ اصلا چرا 4 سال قبل این حرف ها نبود. اینکه بعضی انسان ها را مار و گرگ و دیگر حیوانات بنامیم اصلا زیبا و زیبنده یک انسان نیست اما او که شهامت دارد چرا باز هم نام این گرگ ها را نیاورد تا همه بدانند. ظاهرا کی روش فقط با ما مشکل ندارد و احتمالا با محیط زیست هم مشکل دارد که بعضی ها را به حیوانات تشبیه می کند که همه مخلوقات خدا هستند.

کریمی درباره اینکه سرمربی تیم ملی گفته کمپینی علیه او راه افتاده است گفت:

او بی دلیل تهمت می زند. کدام کمپین؟ همه اهالی فوتبال که در این چند روز اخیر مصاحبه کردند شاید منتقد او بوده اند اما همیشه دلشان برای تیم ملی کشورمان سوخته است. حتما کی روش نمی خواهد ادعا کند که دلش بیشتر از پروین ، قلعه نویی ، خداداد و... برای فوتبال ما می سوزد. من می خواهم یک نکته ای را هم بگویم.
این هم نکته مدنظر جادوگر:آقای کی روش، من بعد از لطف خدا، از پرسپولیس و تیم ملی به همه چیز رسیدم. به خاطر همین برایم بسیار اهمیت دارند و همیشه با افتخار پیراهن این دو تیم (بخصوص تیم ملی) را به تن کرده ام. الان هم طرفدار تیم ملی کشورم هستم و به امید خدا در بازی های خانگی تیم ملی در راه جام جهانی به عنوان یک هوادار برای تشویق تیم ملی به استادیوم می آیم، فقط برای تشویق تیم ملی. مربیان خارجی زیادی در همه سال های گذشته به ایران آمده اند اما در نهایت تیم ملی است که می ماند و همه این مربیان یک روز می روند.
نظر کریمی درباره علت حمایت اش از برانکو در این مجادله هم جالب است:کی روش نمی داند اما حتما مشاورانش می توانند تایید کنند که من بعد از جام جهانی 2006 گفتم برانکو باید شجاعتش را می داشت که به ایران می آمد و پاسخگوی نتایجش می شد اما این کار را نکرد. الان هم حرف من حرف فوتبال است نه طرفداری از شخص خاصی. برای اینکه خیال کی روش راحت باشد باید بگویم همچنان بر سر مواضع در مورد او هستم، اینکه اگر در فوتبال ما همه چیز سر جایش باشد کی روش خیلی خوب می تواند با تجاربی که دارد به فوتبال ما کمک کند به شرط اینکه که به یکسری مسائل که جزو وظایفش نیست ورود نکند و همه هم کار خودشان را انجام دهند.
کریمی تاکید می کند: من به آقای کی روش می گویم حرف برای گفتن زیاد است. کی روش هر سوالی دارد مطرح کند و من پاسخ می دهم تا فوتبالدوستان همه چیز را بدانند. اصلا به همان برنامه ورزشی مورد علاقه اش برویم و مناظره ای برگزار کنیم. چون اعتقاد دارم این مصاحبه ها شکل خوبی ندارد و بیشتر سوژه سازی برای رسانه ها می کند. شاید این مناظره به اوکمک کند. اما یک سوال.
ایشان بنده را متهم کرد که شهامت ندارم. کی روش که شهامت دارد چرا پای استعفاهایش نایستاده؟ شاید پیشنهاد نداشت. او که شهامت دارد صادقانه بگوید اگر سرمربی پرتغال بود و مثلا با تیم جزایر فارو بازی داشت آیا فدراسیون پرتغال به او اجازه تعطیلی 20 روزه لیگ را می داد که برای بازی با هند و مالدیو این کار را کرد.
کریمی در پایان گفت:امروز به این نتیجه رسیدم که کاش رابطه ما همان رابطه شاگرد و استاد باقی می ماند و هیچ وقت هم همکار نمی شدیم. او گفته که من ناامیدش کردم. این خیلی مهم نیست که من او را ناامید کرده باشم، بلکه امیدوارم کی روش، فوتبالدوستان ما را ناامید نکند هر چند معتقدم با گروهی که در آن قرار گرفتیم صعود به جام جهانی روسیه راحت تر از سال 2006 است.

جواب کنایه آمیز علی کریمی به اظهارات کی روش

جواب کنایه آمیز علی کریمی به اظهارات کی روش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 10
برگرفته از تابناک -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 10 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف