نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت سه راز طلایی برای جوان ماندن
جوان ماندن ، روش های جوان ماندن
هفت ساعت خواب در طول شبانه روز و داشتن یک رژیم غذایی سالم تأثیری شگرف در جوان ماندن ما ایفا می کند.

کشف شدن راز جوان ماندن

بدون شک یکی از آرزوهای مشترک آدمی در این کرۀ خاکی حفظ قوای جوانی و جوان ماندن است. اغراق نیست اگر بگوییم بسیاری از تلاش ها و دستاوردهای بشر برای رسیدن به همین خواسته بوده است؛ و حالا به نظر می رسد از پس آن همه تحقیق و مطالعه، دانشمندان به جواب های ساده ای برای سؤال چگونه جوان بمانیم رسیده اند. متن زیر را بخوانید.

اغلب ما گمان می کنیم جوان ماندن و جلوگیری از ظهور علائم پیری امری سخت و غیر قابل دسترس است. این در حالی است که با رعایت برخی نکات و در پیش گرفتن سبک زندگی سالم تا حد بسیاری می شود جوان ماند و از آن نیروی آن لذت برد.

3 راز برای جوان ماندن

 اولین نکته ای که باید آن را به خاطر سپرد هفت ساعت خواب در طول شبانه روز است؛ اتفاقی بسیار ضروری برای سلامتی که امروزه به دلایل مختلف نادیده گرفته می شود. علاوه بر این، داشتن یک رژیم غذایی سالم تأثیری شگرف در جوان ماندن ما ایفا می کند.
 
 
جوان ماندن

رازهایی برای جوان ماندن

 
به همین منظور توصیه اکید می شود که غذاهای دریایی جایی جدانشدنی در برنامۀ غذایی داشته باشند.
 
 
روش های جوان ماندن

رازهایی برای جوان ماندن

 
یکی دیگر از خوراکی هایی که مصرف روزانه سه فنجان از آن به جوان ماندن و پیشگیری از بروز بسیاری از بیماری ها نقشی مهم دارد قهوه است.
 
 
راز جوانی

رازهایی برای جوان ماندن

 
اثرگذاری این سه مورد بر حفظ قوای جوانی از آنجا ناشی می شود که رعایت آنها می تواند به افزایش طول تلومر کمک کند.
این امر به معنای حفظ سلول ها و پیشگیری از مرگ آنهاست؛ چراکه تلومر ارتباط مستقیمی با طول عمر انسان دارد و هم زمان با کاهش طول و ازدست رفتن کارکردی که در بدن دارد، سلول به سمت نابودی حرکت می کند و نابودی سلول ها یعنی پیری و در نهایت مرگ. بنابراین، اگر می خواهید جوان بمانید باید به دنبال راه هایی باشید که مانع از بین رفتن تلومرها می شوند؛ زیرا تلومرها محافظ های پنهان سلول های بدن هستند که اگر سالم باقی بمانند مانع از ظهور علائم پیری می شوند.

سه راز طلایی برای جوان ماندن

سه راز طلایی برای جوان ماندن
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 10
برگرفته از سبک زندگی/ی
این مطلب مفید بود ؟ 10 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف