نمناک دنیای مدطلا و جواهرات ساخت جواهرات نگین دار از شیر مادر! +تصاویر
جواهرات نگین دار ، انگشتر نگین دار
سنگهای قیمتی که برای ساخت جواهرات نگین دار استفاده می شوند هر کدام قیمتی دارند اما انگشتر و یا گلوبندی که با نگینی از جنس شیر مادر ساخته شده است چقدر می ارزد؟
بازدید : 10,734 نفر

جواهرات نگین دار ساخته شده با سنگی از جنس شیر مادر:

تغذیه با شیر مادر خلق کننده حس صمیمیت بین مادر و فرزند است . برای برخی از مادران دوران شیردهی دوست داشتنی ترین دوران زندگی محسوب می شود به طوری که برای حفظ این دوران ایده و طرح در سر می پرورانند.

خلاقیت یک مادر برای ساخت نگین جواهراتش

"کلی هاولند " یکی از زنانی است که زندگی اش را با تولد فرزندش متحول شده می داند و لحظه لحظه ی این روزها را با نشانه هایی تبدیل به خاطراتی ماندگار می سازد . او برای انکه روزهای شیردهی اش برای همیشه در خاطرش باقی بماند ایده ی جالب اجرا کرده است."کلی " با استفاده از برخی مواد شیمیایی ، شیر را تبدیل به ماده ای سخت کرده تا به عنوان نگین جواهراتی همچون گردنبند و انگشتر استفاده شود. او همچنین با استفاده از ترکیبات خاص بلورهای رنگی را به این سنگهای سفید اضافه کرده است.این مادر خوش ذوق همچنین ایده هایی برای حفظ و ساخت یادگاری های DNA که با استفاده از بند ناف و مو و.. تشکیل شده اند دارد.

تصاویر جواهرات زیبایی که سنگ آنها با شیر مادر ساخته شده است

جواهرات زیبا

انگشتر نگین دار

انگشتر نگین دار زیبا با سنگی از جنس شیر مادر

حلقه زیبا

انگشتر نگین دار

انگشتر نگین دار زیبا با سنگ قیمتی

گردنبند زیبا

انگشتر زیبا

جواهرات و زیورآلاتی از جنس شیر مادر 

ساخت جواهرات نگین دار از شیر مادر! +تصاویر

ساخت جواهرات نگین دار از شیر مادر! +تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 29
منبع : دنیای مد نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 27 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف