نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون لیسانسه ها جوایز جشن حافظ را درو کرد
لیسانسه ها ، لیسانسه ها در جشن حافظ
سریال لیسانسه ها در هفدهمین جشن حافظ که شب گذشته در تالار وزارت کشور برگزار شد توانست در سه بخش تندیس حافظ را دریافت کند.
تاریخ انتشار : 22 مرداد 1396

سه جایزه برای لیسانسه ها در جشن حافظ

هفدهمین جشن حافظ در حالی برگزار شد که سریال لیسانسه ها توانست در سه بخش جایزه بهترین ها را دریافت کند. سریال لیسانسه ها به تهیه کنندگی رضا جودی و کارگردانی سروش سریال پرمخاطبی بود که در فصل اول با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد و فصل دوم این سریال درحال ساخت است.

متین سادات ستوده با انتشار عوامل لیسانسه ها نوشت:

لیسانسه ها

بازیگران و عوامل سریال لیسانسه ها

آخه که چه چسبید به جونمون این سه تا تندیس حافظ :هوتن شکیبا بهترین کمدین ، سروش صحت و ایمان صفایی بهترین فیلمنامه ، آقای رضا جودی بهترین مجموعه تلویزیونی هورااااااا، مبارکتون عزیزای دل و مبارکمون...

جوایز سریال لیسانسه ها در جشن حافظ

تندیس حافظ بهترین فیلمنامه تلویزیونی :سریال لیسانسه ها برای سروش صحت و ایمان صفایی

تندیس حافظ بهترین بازیگر مرد کمدی :هوتن شکیبا برای سریال لیسانسه ها

تندیس حافظ بهترین مجموعه تلویزیونی :رضا جودی تهیه کننده لیسانسه ها

لیسانسه ها

حضور چشمگیر لیسانسه ها در جشن حافظ

سریال لیسانسه ها به تهیه کنندگی رضا جودی و کارگردانی سروش سریال پرمخاطبی بود که در فصل اول با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد و فصل دوم این سریال درحال ساخت است.

سروش ‎صحت در این مجموعه ی طنز با زبان متفاوتی به نقد و بررسی معضلات اجتماعی به خصوص در احوالات جوانان پرداخته است و قرار است در فصل دوم قصه نیز با محوریت شخصیت ها و اتفاقات اطراف زندگی آنها پیگیری شود.

لیسانسه ها

امیرحسین رستمی و امیر کاظمی بازیگران لیسانسه ها

امیرحسین رستمی ، هوتن شکیبا، امیر کاظمی، متین ستوده ، رویا میرعلمی ، کاظم سیاحی، سیاوش چراغی پور، عزت الله مهرآوران، افشین سنگ چاپ، تبسم هاشمی، مریم سرمدی، پریسا مقتدی، فرخنده فرمانی زاده، فرید اخباری، مهدی ربیعی، نیلوفر هوشمند، مرتضی علی آبادی، هنرمند خردسال:عرفان برزین ، با هنرمندی:بهنام تشکر ، بیژن بنفشه خواه ، مهران رجبی و نیلوفر شهیدی از هنرمندانی هستند که در سریال لیسانسه ها به ایفای نقش می پردازند.

لیسانسه ها جوایز جشن حافظ را درو کرد

لیسانسه ها جوایز جشن حافظ را درو کرد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف