نمناک بهداشت و سلامتپوست و مو تنها راه درمان جوش های سفید اطراف چشم
جوش های سفید ، چربی پوست
دانه ها و جوش های سفید رنگ اطراف چشم که نام شان میلیا است به خاطر تجمع چربی پوست بوجود می آیند و خطرناک نیستند.

علت جوش های سفید اطراف چشم

اگر دقت کرده باشید در اطراف چشم برخی از افراد دانه های سفیدی وجود دارد که در این بخش از سایت نمناک میخواهیم در باره این دانه های سفید اطلاعات کاملی را بیان کنیم .

یک فوق تخصص پلاستیک و ترمیمی پلک عنوان کرد:دانه ها یا جوش های سفید اطراف چشم نشانه بیماری خطرناکی نیست و برای درمان زمانی می توان اقدام کرد که از نظر زیبایی چهره فرد را تحت تاثیر قرار داده باشد.

جوش های سفید

جوش های سفید اطراف چشم

فوق تخصص پلاستیک و ترمیمی پلک درباره علل بروز جوش های سفید رنگ در اطراف چشم، گفت:جوش های سفید اطراف چشم عمدتا به دلیل تجمع چربی پوست یا ابتلا به عفونت ویروسی در برخی افراد دیده می شود.

وی افزود:اگر جوش های سفید به دلیل تجمع چربی بروز کرده باشد برای درمان زمانی می توان اقدام کرد که از نظر زیبایی چهره فرد را تحت تاثیر قرار داده باشد که در این صورت تنها راه درمان لیزر جوش ها و از بین بردن آن است.

رئیس بخش پلاستیک و ترمیمی پلک بیمارستان فارابی تصریح کرد:اما اگر جوش های سفید به دلیل ابتلا به عفونت ویروسی بروز کرده باشد ابتدا با دارو تحت درمان قرار می گیرد و در نهایت در صورت حاصل نشدن نتیجه مورد نظر، باید برای حذف آن جراحی و یا لیزر انجام دهد.

او با بیان اینکه بروز جوش های سفید اطراف چشم نگران کننده نیست، یادآور شد:گاهی این جوش ها ممکن است موجب بروز زگیل شود که در این صورت، فرد باید سریع به پزشک مراجعه کند.

این فوق تخصص پلاستیک و ترمیمی پلک درباره بروز این جوش ها در پلک نوزادان، گفت:این جوش ها در نوزادان تنها به دنبال تجمع چربی پوست ایجاد می شود و نیازی به مراجعه پزشک ندارد، زیرا به مرور زمان بهبود می یابد.

تنها راه درمان جوش های سفید اطراف چشم

برگرفته از جام نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 20 17
نظر کاربران
حمید

حمید

شستشوی روزانه با صابون راهکاری بسیار موثر است.

پاسخ دادن 4 8
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف