نمناک اخبارورزشی پشیمان شدن جپاروف بخاطر ترک تیم استقلال
جپاروف استقلال ، نزدیکان جپاروف
طبق شنیده ها: سرور جپاروف از حضور در جتسو و ترک تیم استقلال پشیمان است به دلیل اینکه جایی در لیست کادر فنی ندارد.
تاریخ انتشار : 17 شهریور 1397

جپاروف از ترک استقلال پشیمان شده است

برنا: بعد از یک فصل بازی در استقلال، سرور جپاروف با مدیران این باشگاه برای ادامه همکاری به توافق نرسید. او درخواست امضای قرارداد سه ساله داد، آن هم در 35 سالگی که با پاسخ منفی باشگاه استقلال روبه رو شد. جپاروف که هرگز با تمدید یکساله قرارداد موافقت نکرد، از استقلال رفت تا در لیگ قزاقستان، دوران جدیدی از فوتبال خود را تجربه کند.

جپاروف که تا همین چند ماه قبل عضو تیم ملی ازبکستان هم بود، با باشگاه جتسو به توافق رسید و پیراهن این تیم را پوشید. تیمی که فصل قبل در لیگ قزاقستان، رده ششم را در میان 12 تیم به دست آورد. عنوانی که برای بهترین بازیکن سال آسیا در سال 2007 کافی بود تا پیراهن این باشگاه را بر تن کند و دست استقلال را در روزهای پایانی نقل و انتقالات در حنا بگذارد.

سرور جپاروف استقلال

سرور جپاروف پشیمان از ترک تیم استقلال

 لیگ قزاقستان آغاز شده و جتسو در نخستین گام، ایرتیش را با دو گل شکست داده. نقش جپاروف در نخستین بازی جتسو، حضور 90 دقیقه ای روی نیمکت بود. دیمتری اوگای 58 ساله که سرمربیگری جتسو را برعهده دارد، ترجیح داد از جپاروف در ترکیب ثابت استفاده نکند و حتی او را به عنوان بازیکن جانشین نیز به زمین نیاورد.

نزدیکان جپاروف می گویند او از حضور در جتسو و ترک استقلال پشیمان است چون جایی در تفکرات کادر فنی ندارد. هرچند او در عین پشیمانی باز هم امیدوار است از بازی مقابل آکتوبه در هفته دوم به ترکیب برسد یا حداقل به عنوان بازیکن ذخیره بازی کند. اتفاقی که با توجه به برد جتسو در هفته اول کمی بعید است رخ بدهد.

انتهای پیام/ح.ب

پشیمان شدن جپاروف بخاطر ترک تیم استقلال

پشیمان شدن جپاروف بخاطر ترک تیم استقلال
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف