نمناک اخبارجامعه جیب بر بی آر تی های شرق تهران دستگیر شد
جیب بر ، جیب بر بی آر تی
متهمی که با سوء استفاده از شلوغی جمعیت در ایستگاه ها و اتوبوس های بی آر تی محدوده شرق تهران اقدام به جیب بری می برد با تلاش ماموران کلانتری 127 نارمک دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 10 مرداد 1395
با شکایت های ارایه شده از سوی شهروندان و مسافران درون شهری که با اتوبوس های محدوده وحیدیه تردد داشتند، به ماموران کلانتری مبنی بر جیب بری و سرقت، پرونده ای در این خصوص تشکیل و تیم های عملیاتی کلانتری به صورت محسوس و نامحسوس اقدام به گشتزنی و کنترل محدوده به منظور دستگیری سارق یا سارقان کردند.
 
این اقدامات ادامه داشت تا اینکه روز گذشته یکی از شهروندان در حالی که با فریادهای خود استمداد می طلبید یقه فردی دیگر را گرفته و از اتوبوس پیاده کرد و به سمت ماموران که در محل مستقر بودند کشاند.
 
ماموران که این وضعیت را دیدند بلافاصله به سمت آنها رفته و موضوع را جویا شدند که فرد شاکی اعلام کرد سوار اتوبوس بوده و متوجه شده این فرد سعی دارد از وی جیب بری کند و برای همین از ماموران درخواست کرد که به موضوع رسیدگی کنند.
 
جیب بر بی آر تی
 
 
فرد دیگر که خود را بیگناه دانسته و سعی داشت اتهام وارده را رد کند به همراه فرد شاکی به کلانتری منتقل شد و تحت بازجویی قرار گرفت که باز هم سعی کرد اتهام وارده را رد کند اما زمانی که وسایل وی از سوی ماموران مورد بازرسی قرار گرفت و تعدادی کیف و اموال مسروقه شهروندان از وی کشف شد به ناچار لب به اعتراف گشود و به جرم خود مبنی بر جیب بری اعتراف کرد.
 
این در حالی بود که از میان وسایل وی مبلغ 500 هزار تومان وجه نقد که از جیب شاکی به سرقت برده بود نیز کشف و به مالباخته باز پس داده شد.
 
در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد متهم سابقه دار بوده و طی چند سال گذشته چندین مرتبه به جرم جیب بری از مسافران بازداشت و روانه دادسرا شده است.
 

جیب بر بی آر تی های شرق تهران دستگیر شد

جیب بر بی آر تی های شرق تهران دستگیر شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از yjc / ص
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف