نمناک اخبارجامعه جیب بر حرفه ای تهران با دزدی های میلیونی
جیب بری در تهران ، سرقت و کیف قاپی
دو جیب بر حرفه ای در تهران تحت تعقیب پلیس هستند و درخواست پلیس از مردم برای شناسایی متهمان است.
تاریخ انتشار : 25 مهر 1395
بازدید : 1,987 نفر

دزدیدن 9 میلیون از حساب یک خانم

یازدهم خرداد امسال خانم جوانی با مراجعه به کلانتری 107 فلسطین به مأموران اعلام کرد که محتویات کیف دستی اش حاوی مقادیری وجه نقد به همراه کارت عابربانک همراه با رمز ورود به حساب، مورد سرقت قرار گرفته و طی چند تراکنش مالی مجموعا مبلغ 9 میلیون تومان موجودی داخل حسابش برداشت شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «جیب بری» و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 6 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مالباخته پس از حضور در اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت:ساعت 17:00 یازدهم خرداد از خانه خود واقع در خیابان استاد معین خارج شده و از طریق اتوبوس BRT به سمت میدان فلسطین حرکت کردم. پس از رسیدن به مقصد متوجه شدم که یک پیامک از بانک برایم ارسال شده که طی آن مبلغ 200 هزار تومان از حسابم برداشت شده بود، ابتدا اهمیت ندادم که چند لحظه بعد، گوشی تلفن همراهم به جهت تمام شدن شارژ خاموش شد، پس از روشن کردن مجدد گوشی متوجه شدم که از حسابم مجموعا مبلغ 9 میلیون تومان برداشت شده است.

جیب بری در تهران

جیب بر حرفه ای تهران

 کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با بررسی تراکنش مالی حساب متعلق به مالباخته موفق به شناسایی یک طلافروشی در محدوده میدان امام حسین (ع) شدند. با مراجعه کارآگاهان به طلافروشی و بررسی تصاویر دوربین های مداربسته، تصاویر یک زن و مرد جوان توسط صاحب طلافروشی مورد شناسایی قرار گرفت.

صاحب طلافروشی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت:آقا و خانم جوانی به بهانه خرید سرویس عروسی به مغازه بنده آمدند و مدعی شدند که چند روز دیگر مراسم ازدواج آنهاست و به این بهانه اقدام به خرید سرویس طلا و انگشتر طلا کردند و من نیز با توجه به اظهارات آنها دقتی در خصوص بررسی مشخصات مالک حقیقی عابر بانک با هویت این افراد نکردم .

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد:در ادامه رسیدگی به پرونده و با دستور مقام محترم قضایی، تصاویر بدست آمده از متهمین در یک نوبت در سطح جراید کثیرالانتشار و خبرگزاری ها منتشر شد اما هیچگونه تماسی در خصوص شناسایی متهمین پرونده صورت نگرفت لذا بنا به دستور مجدد مقام محترم قضایی، دستور انتشار دوباره ی تصاویر متهمین صادر شد. لذا از تمامی شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصاویر متهمین شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود در خصوص هویت و محل سکونت متهمین از طریق شماره تماس های 51055390 و 51055389 در اختیار کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

جیب بر حرفه ای تهران با دزدی های میلیونی

جیب بر حرفه ای تهران با دزدی های میلیونی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از آنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف