دیگران چه می خوانند..؟
نمناک ورزشفوتبال جیب پسر همایون بهزادی را زیر تابوت پدرش زدند
همایون بهزادی ، افسانه فوتبال ایران
پیکر همایون بهزادی افسانه فوتبال ایران دیروز تشییع شد و اما متاسفانه در این مراسم دزدان به جیب پسر او که در غم از دست دادن پدرش سوگوار بود رحم نکردند و در یک حرکت زننده جیب او را خالی کردند.
تاریخ انتشار : 6 بهمن 1394
بازدید : 3,306 نفر

دزدی از جیب پسر همایون بهزادی در مراسم تشییع

مراسم تشییع پیکر همایون بهزادی از ساعت 9 صبح دیروز با حضور محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، جمعی از اهالی ورزش و پیشکسوتان فوتبال کشور در ورزشگاه شهید شیرودی آغاز شد. مراسم ترحیم همایون بهزادی پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس در امجدیه و پس از آن « در بهشت زهرا انجام شد و سرطایی فوتبال ما در خاک آرمید.  اما متاسفانه در میان ازدحام جمعیت سارق یا سارقان جیب پسر همایون بهزادی را که حال خوبی نداشت و در غم از دست دادن پدر سوگوار بود خالی کردند و این اتفاق تکان دهنده و زشت باعث ناراحتی همه شد.

دزدی از جیب پسر همایون بهزادی در مراسم تشییع

دیروز در میان ازدحام جمعیت و در حالی که پسر همایون بهزادی در حال بدرقه پدرش به خانه ابدی بود و حال مناسبی نداشت فردی جیب او را خالی می کنند و پول نقد و کارت های بانکی اش را به سرقت بردند.
چه باید گفت به کسی که در آن محفل صاحب عزا را نشانه می رود و جیبش را خالی می کند.

جیب پسر همایون بهزادی را زیر تابوت پدرش زدند

جیب پسر همایون بهزادی را زیر تابوت پدرش زدند

برگرفته از جام جم آنلاین -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 13 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف