نمناک ورزشفوتبال جیب پسر همایون بهزادی را زیر تابوت پدرش زدند
همایون بهزادی ، افسانه فوتبال ایران
پیکر همایون بهزادی افسانه فوتبال ایران دیروز تشییع شد و اما متاسفانه در این مراسم دزدان به جیب پسر او که در غم از دست دادن پدرش سوگوار بود رحم نکردند و در یک حرکت زننده جیب او را خالی کردند.
تاریخ انتشار : 6 بهمن 1394

دزدی از جیب پسر همایون بهزادی در مراسم تشییع

مراسم تشییع پیکر همایون بهزادی از ساعت 9 صبح دیروز با حضور محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، جمعی از اهالی ورزش و پیشکسوتان فوتبال کشور در ورزشگاه شهید شیرودی آغاز شد. مراسم ترحیم همایون بهزادی پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس در امجدیه و پس از آن « در بهشت زهرا انجام شد و سرطایی فوتبال ما در خاک آرمید.  اما متاسفانه در میان ازدحام جمعیت سارق یا سارقان جیب پسر همایون بهزادی را که حال خوبی نداشت و در غم از دست دادن پدر سوگوار بود خالی کردند و این اتفاق تکان دهنده و زشت باعث ناراحتی همه شد.

دزدی از جیب پسر همایون بهزادی در مراسم تشییع

دیروز در میان ازدحام جمعیت و در حالی که پسر همایون بهزادی در حال بدرقه پدرش به خانه ابدی بود و حال مناسبی نداشت فردی جیب او را خالی می کنند و پول نقد و کارت های بانکی اش را به سرقت بردند.
چه باید گفت به کسی که در آن محفل صاحب عزا را نشانه می رود و جیبش را خالی می کند.

جیب پسر همایون بهزادی را زیر تابوت پدرش زدند

جیب پسر همایون بهزادی را زیر تابوت پدرش زدند

جیب پسر همایون بهزادی را زیر تابوت پدرش زدند
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 13
برگرفته از جام جم آنلاین -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 13 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف