نمناک اخبارسیاست جیش العدل تصاویر حمله به مرزبانان ایرانی را منتشر کرد
جیش العدل ، حمله تروریستی
گروهک تروریستی جیش العدل با انتشار تصاویری از حمله به ماموران مرزبانی کشورمان در منطقه مرزی ایران و پاکستان مسوولیت این اقدام تروریستی را بر عهده گرفتند.
تاریخ انتشار : 18 فروردین 1394
بازدید : 29,799 نفر

روز گذشته اعلام شد که طی کمین اشرار مسلح در منطقه مرزی معروف به میل 239 در جنوب شرق ایران هشت مامور مرزبانی کشورمان به شهادت رسیدند.در یکی از پاسگاه های مرزی میل 239 و واقع بین منطقه پیشین و باقوکلات که یکی ‏از پاسگاه های مرزی منطقه است، 8 نفر از مأموران مرزبانی استان که در حال گشت زنی در منطقه بودند، در کمین اشرار گرفتار ‏و به درجه رفیع شهادت نائل شدند.‏
اشرار در ساعت اولیه کمین با شلیک سلاح آرپی جی، 3 نفر درجه دار و 4 نفر سرباز را و نیز 1 نفر با ‏شلیک تک تیرانداز با اسلحه سیمینف به شهادت رساندند.‏
"علی اصغر میرشکاری" معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان با تأیید این خبر و با اشاره به این اقدام تروریست ها در استان سیستان و بلوچستان به تسنیم گفت:نیروهای مرزبانی جمهوری اسلامی ایران در منطقه نگور حدفاصل میله مرزی 239 پایین تر از جکیگور با عوامل تروریستی که از داخل پاکستان وارد مرزهای ایران شده بودند، درگیر شدند.
وی افزود:تروریست های مسلح در این اقدام کور با ورود از طریق خاک پاکستان به داخل خاک ایران در درگیری با مأموران، 8 نفر از نیروهای مرزبانی ایران اسلامی را شهید کرده به خاک پاکستان گریختند.
معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد:از کشور پاکستان درخواست داریم در دستگیری تروریست ها و تحویل آنان به ایران اقدام کنند و اجازه ندهند که خاک پاکستان جولانگاه اشرار و تروریست ها شود.
امروز گروهک ترویستی جیش العدل با انتشار تصاویری مسوولیت این اقدام ترویستی را برعهده گرفت.

ترور مرزبانان

حمله تروریستی

شهادت 16 مامور نیروی انتظامی از ابتدای امسال تا کنون

سردار سعید منتظر المهدی معاونت اجتماعی ناجا در نشست خبری خود با اصحاب رسانه به آمار شهدای نیروی انتظامی از ابتدای سال تا کنون اشاره و تصریح کرد:امسال 5 تن از مرزبانان در سومار و کرمانشاه و همچنین 3 تن از پرسنل ناجا در حمیدیه خوزستان به شهادت رسیدند.
معاون اجتماعی ناجا ادامه داد:در شب گذشته در پی درگیری که در سیستان و بلوچستان در هنگ مرزی نگور به وقوع پیوست متاسفانه 8 پرسنل ناجا به شهادت رسیدند؛ این اتفاق در منطقه صفر مرزی بود و بلافاصله اشرار مسلح به مرز مقابل -پاکستان- گریختند؛ فرمانده مرزبانی ناجا نیز برای بررسی بیشتر حادثه به این منطقه عازم شده است.

جیش العدل تصاویر حمله به مرزبانان ایرانی را منتشر کرد

جیش العدل تصاویر حمله به مرزبانان ایرانی را منتشر کرد
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 86
برگرفته از فرارو - /م
این مطلب مفید بود ؟ 75 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف