تصادف

9 کشته و 11 زخمی در سه حادثه تصادف

کد مطلب : 74051زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرهنگ نادر رحمانی در رابطه با حادثه تصادفاتی که افتاده و 9 کشته و 11 زخمی که این تصادف ها بر جای گذاشته صحبت نمود.

باران خون در سه حادثه تصادف / 9 کشته و 11 زخمی

ایلنا: سرهنگ نادر رحمانی درباره جزییات این سه حادثه گفت:حوالی ساعت 17 و 50 دقیقه جمعه در کیلومتر 21 فرعی هرسین در استان کرمانشاه یک دستگاه پژو پارس به علت تجاوز به چپ با یک دستگاه پراید برخورد کرد که متاسفانه در این حادثه شش تن جان باختند.

وی به حادثه برخورد اتوبوس مان با سواری پراید در کیلومتر یک محور نیشابور مشهد اشاره کرد و گفت:این حادثه که حوالی ساعت 10 صبح امروز به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه اتوبوس مان رخ داد، متاسفانه یک تن کشته و سه تن مجروح شدند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تصریح کرد:همچنین حوالی ساعت 15 و 10 دقیقه جمعه در کیلومتر 40 جاده قدیم پل زال یک دستگاه وانت نیسان با پژو 405 برخورد کرد که متاسفانه در این حادثه دو تن کشته و دو تن مجروح شدند.

به گفته وی علت این حادثه تجاوز به چپ وانت نیسان بوده است.

رحمانی گفت:در حادثه مشابهی در کیلومتر 165 محور کرمان به خراسان جنوبی در استان خراسان جنوبی یک دستگاه پراید به علت تجاوز به چپ با سواری تیبا برخورد کرد که در این حادثه شش تن مجروح شدند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید از روز شنبه به کشور تصریح کرد:بر این اساس پیش بینی می شود با لغزندگی معابر مواجه باشیم که توصیه می کنیم رانندگان از انجام تخلفات حادثه ساز خودداری کرده و حتما ضمن رعایت فاصله طولی و عرضی با سرعت مطمئنه در محورها تردد کنند.

*تصویر تزئینی می باشد

انتهای پیام/ک.ک

9 کشته و 11 زخمی در سه حادثه تصادف

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برچسب :
نظرات
وبگردی