نمناک اخبارحوادث مرگ یک کارگر در محدوده کارگاهی مترو شهید محلاتی
مترو شهید محلاتی ، ایستگاه مترو شهید محلاتی
دومین حادثه کارگاهی در ایستگاه مترو شهید محلاتی عصر دیروز به مرگ یک کارگر منجر شد.
تاریخ انتشار : 20 مهر 1395

حادثه مرگبار در ایستگاه مترو شهید محلاتی

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران وقوع حادثه کارگاهی در محدوده کارگاه ایستگاه مترو شهید محلاتی را تاییدکرد و گفت:در این حادثه یک کارگر در دم کشته شد و یک نفر دیگر راهی بیمارستان شد. ابوالفضل قناعتی در گفتگو با خبرنگار درباره جزییات این حادثه مرگبار که دومین حادثه کارگاهی در ایستگاه های در حال ساخت متروی شهری تهران است، گفت:ساعت 19 و20 دقیقه عصر امروز وقوع حادثه در محدوده کارگاهی ایستگاه مترو شهید محلاتی به نجات گران آتش نشانی و اورژانس اعلام شد و بلافاصله امدادگران در محل حادثه حاضر شدند.

وی گفت:طبق اعلام تیم های امدادی در محل، حادثه در محدوده کارگاهی و در قسمت انبار دپوی بلوک های بتنی به وقوع پیوسته بود و دو تن از کارگران که مشغول جا به جایی بلوک های بتنی بودند به دلیل ریزش بلوک ها مدفون شدند که متاسفانه یکی از کارگران در دم جان سپرد و مصدوم دیگر توسط عوامل اورژانس راهی بیمارستان شد.

مترو شهید محلاتی

یک کارگر در محدوده کارگاهی مترو شهید محلاتی جان باخت

قناعتی با اعلام اینکه این که حادثه در تونل مترو رخ نداده و صرفا یک حادثه کارگاهی است، افزود:حادثه بعد از ظهر نیز که در محل ایستگاه مترو قیام به وقوع پیوست و منجر به شهادت یکی از ماموران آتش نشانی شد، ربطی به ریزش آوار در تونل مترو نداشت.

قناعتی گفت:علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان در دست بررسی است و اعلام خواهد شد.

مرگ یک کارگر در محدوده کارگاهی مترو شهید محلاتی

مرگ یک کارگر در محدوده کارگاهی مترو شهید محلاتی
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از خبرگزاری مهر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف