نمناک اخبارحوادث حادثه ریزش کوه در مکه + عکس
حادثه مکه ، ‌ ریزش کوه در مکه
روز جمعه کوهی بر فراز ساختمان در مکه ریزش کرد. در حادثه مکه دو نفر زخمی شدند.
تاریخ انتشار : 28 شهریور 1394
بازدید : 12,755 نفر

ریزش کوه و حادثه مکه

مرکز دفاع مدنی عربستان در بیانیه ای تاکید کرد؛ شامگاه جمعه، ریزش سنگ از کوه بر روی یکی از ساختمانهای چهار طبقه در منطقه بطحاء قریش بار دیگر حادثه آفرید. در این حادثه بخشی از سقفهای یکی از اتاق ها در طبقه دوم و سوم فروریخت.

‌ ریزش کوه در مکه

ریزش کوه در مکه

به نوشته «رای الیوم»، در این بیانیه آمده است که تیم های دفاع مدنی فورا خود را به محل حادثه رساندند و توانستند یک زن و یک مرد که بر اثر ریزش سقف اتاق مصدوم شده بودند، نجات دهند و توسط تیم های هلال احمر که در محل حادثه حاضر بودند، به بیمارستان منتقل کنند.

سرهنگ عبدالله العرابی الحراثی سخنگوی رسمی دفاع مدنی گفت:این حادثه راس ساعت 22:36 شامگاه جمعه در منطقه بطحاء مکه و بر اثر ریزش کوه اتفاق افتاد.

وی افزود:خودروی ویژه ریزش ساختمان ها و شماری از تیم نجات مجهز با تمام وسایل نجات به محل حادثه اعزام شدند و توانستند دو نفر که در این حادثه مصدوم شده بودند، نجات دهند.

به گفته وی، کمیته ویژه بررسی عملکرد ساختمان ها نیز به وظیفه خود برای بررسی ساختمان مذکور و بررسی میزان خطرات احتمالی بعدی عمل می کند و همچنان تحقیقات برای کشف علل و ابعاد این حادثه ادامه دارد.

حادثه ریزش کوه در مکه + عکس

حادثه ریزش کوه در مکه + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
برگرفته از العالم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف