نمناک اخبارحوادث حادثه دردناک ، آسانسور بیمار سزارینی را نصف کرد +عکس
حادثه سزارین ، مرگ زن بعد از زایمان
زن جوان بعد از زایمان هنگام انتقال به بخش زنان به طرز دردناکی جان خود را از دست داد ، حادثه سزارین بیمارستان "ومل" شوک بزرگی برای تمام اهالی شهر بود.

فاجعه مرگ تلخ بیمار سزارینی در آسانسور بیمارستان

به گزارش میرر زن جوان بعد از زایمان در بخش سزارین هنگام منتقل شدن به بخش زنان - زایمان به طرز وحشتناکی در آسانسور بیمارستان جان خود را از دست داد.
This is the tragic mother-of-three who died after she was cut in half by a hospital lift in a horrifying accident.
حادثه سزارین
بیمارستان محل وقوع حادثه مرگ دردناک بیمار سزارینی

آسانسور بیمارستان زن سزارینی را از وسط دو نیم کرد

 "راسیو کورتز نونز" 26 ساله که برای زایمان سومین فرزند خود به بیمارستان ومل در سویل، جنوب اسپانیا رفته بود براثر حادثه ای تلخ جان خود را از دست داد، به گزارش "ال کورئو" اسپانیا این زن ساعت 2:30 بعد از پایان جراحی سزارین به هوش آمد و بایستی به بخش منتقل می شد . طبق معمول با استفاده از آسانسور این کار انجام شد اما متاسفانه او به سلامت به بخش زنان نرسید.
حادثه سزارین

عکس زن جوانی که بعد از سزارین در حادثه آسانسور جان خود را از دست داد

براثر یک حادثه و اختلال در عملکرد آسانسور این زن به طرز وحشتناکی آسیب دید ، بدن دو نیم شده ی او توسط نیروهای آتش نشانی بعد از 2 ساعت تلاش از محل حادثه خارج شد.
به گزارش وب سایت منبع در این حادثه نوزاد تازه متولد شده هم همراه این زن بوده است ولی به طرز معجزه آسایی نجات پیدا کرده است. "راسیو" 2 دختر دیگر 3و 4 ساله دارد.
به گفته ی یکی از مسئولان بیمارستان آسانسور ماه گذشته چک و سرویس شده بود اما هنگام انتقال این بیمار چند بار درب آن باز و بسته شد مثل اینکه مشکل فنی رخ داده بود تا اینکه در نهایت این فاجعه رخ داد.

حادثه دردناک ، آسانسور بیمار سزارینی را نصف کرد +عکس

حادثه دردناک ، آسانسور بیمار سزارینی را نصف کرد +عکس
:
امتیاز : 2.2 تعداد رای : 18
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف