نمناک اخبارفرهنگ و هنر حادثه مجدد برای گوهر خیراندیش
حادثه برای گوهر خیر اندیش ، گوهر خیر اندیش در بیمارستان
گوهر خیر اندیش بازیگر مشهور ایرانی که ماه گذشته سر صحنه فیلمبرداری دچار حادثه شده بود بار دیگر به خاطر بی احتیاطی آمبولانس از ناحیه مهره پنجم دچار شکستگی مضاعف شد.

گوهر خیراندیش  که 29 مهرماه سر صحنه فیلم «آذر شهدخت پرویز و دیگران» دچار سانحه شده بود، پس از یک عمل جراحی در بیمارستان «فرمانیه» گویا در موقع جابه جایی برای سی تی اسکن به خاطر بی احتیاطی آمبولاس دچار آسیب دیدگی مجدد شده است.

بهاره رهنما با اعلام این خبر در وبلاگ شخصی اش نوشته است:«متاسفانه امروز با خبر شدم موقع جا به جایی خانم گوهر خیر اندیش عزیز که سر صحنه فیلمبرداری دچار سانحه شدید و شکستگی دنده و کتف و سر شده بودند موقع جابه جایی از بیمارستان فرمانیه برای سی تی اسکن به خاطر بی احتیاطی آمبولانس ایشان دوباره آسیب دیدند و از ناحیه مهره پنجم دچار شکستگی مضاعف شدند، خانم خیر اندیش اکنون مجددا در بیمارستان لاله تهران به بیمه شخصی خود و البته انبوه مخارج جانبی و درد فراوان بستری می باشند... گفتنی است روند فیلمبرداری بعد از تصادف ایشان با جایگزینی بازیگر دیگری همچنان ادامه دارد ... میترسم از این روزهای بی تعلق... »

حادثه مجدد برای گوهر خیراندیش

حادثه مجدد برای گوهر خیراندیش
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 16
برگرفته از tabnak.ir
این مطلب مفید بود ؟ 11 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف