نمناک اخبارحوادث یکی از قربانیان حادثه منا زنده شد
حادثه منا ، حادثه منا در عربستان
در تازه ترین اخبار از مفقودین زائران ایرانی در حادثه منا اسامی4 تن از هموطنانمان که در بیمارستان های عربستان شناسایی شدند اعلام شد.
تاریخ انتشار : 6 مهر 1394

اسامی زائرین مفقودی پیدا شده ایرانی در حادثه منا

سازمان حج زیارت اسامی 4 زائر مفقودی که پیدا شده اند را اعلام کرد. همچنین فهرست جان باختگان فاجعه منا با خارج شدن یک اسم، اصلاح شد.

2 نفر از زائران مفقودشده حادثه منا هم اکنون به کاروان های خود برگشته اند و ٢ نَفَر دیگر نیز مجروح و در بیمارستان های سعودی پیدا شدند.

محمدمهدی اکبرزاده تهمتن از کاروان 30028 و هاجر قاسمی از کاروان 12012 که پیشتر نام آنها در فهرست مفقودشدگان حادثه جمرات بود، امروز به کاروان های خود برگشتند.

همچنین محسن فلاحی از کاروان 13077 و صفر جان بزرگی از کاروان 29012 نیز که در میان مفقودین حادثه منا بودند در حال حاضر در بیمارستان های سعودی بستری و تحت درمان هستند.

این سازمان پیشتر نام "انامحمد کر" از کاروان 38002 را در فهرست مفقودین حادثه جمرات قرار داده بود که اعلام کرد؛ این زائر به به کاروان خود برگشته است.

حادثه منا ، یکی از قربانیان حادثه منا زنده شد

یکی از قربانیان حادثه منا زنده شد
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 83
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 77 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف