نمناک اخبارسیاست حادثه منا تقصیر ماشین احمدی نژاد بود!
حادثه منا ، احمدی نژاد در مکه
بعداز حادثه منا شایعات بسیاری برای پوشاندن اشتباهات دولت آل سعود در شبکات اجتماعی منتشر شد که در تازه ترین این خبرهای ضد و نقیض حضور احمدی نژاد علت حادثه رمی جرمات منا اعلام شده است.
تاریخ انتشار : 8 مهر 1394
بازدید : 25,474 نفر

شایعه ماشین احمدی نژاد علت حادثه منا در عربستان

به منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه های اجتماعی، مهم ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه های اجتماعی نقل می شود را در بسته خبری «از شایعه تا واقعیت» بررسی می کند. 

پس از فاجعه منا در هفته گذشته که منجر به به کشته شدن بیش از 4 هزار مسلمان شد و جهان اسلام را داغدار کرد، بازار شایعات در این رابطه به شدت داغ شده است.

 شایعه

احمدی نژاد در مکه

احمدی نژاد

طی روزهای اخیر در شبکه های اجتماعی به خصوص بین کاربران عربی شایعه شده است که محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور سابق ایران در حج حضور داشته است.برخی کاربران شبکه های اجتماعی مدعی شدند که رئیس جمهور سابق ایران در مراسم حج شرکت داشته و خودرویی که احمدی نژاد پشت آن سوار شده خلاف جمعیت حرکت می کرده و همین اقدام باعث مزاحمت برای مردم و بروز فاجعه منا شده است.

 واقعیت

احمدی نژاد

منتشرکنندگان این شایعه با شیطنت عکس را به گونه ای برش(کات) زده اند که اطراف خودرو دیده نشود و گمان بر این برود که این عکس در منا گرفته شده و اطراف خودرو پر از جمعیت است.

اما تصویر اصلی پرده از این شایعه بر می دارد، جایی که مشخص می شود که این تصویر در بزرگراه بوده و هیچ جمعیتی در اطراف خودرو وجود ندارد.

حادثه منا تقصیر ماشین احمدی نژاد بود!

حادثه منا تقصیر ماشین احمدی نژاد بود!
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 80
برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 62 18
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف