حادثه منا

رقص و شادی بعد از حادثه منا در شبکه جم ! + تصاویر

تاریخ انتشار : 9 مهر 1394کد مطلب : 21249تعداد نظرات : 3 نظر
حادثه منا و کشته شدن حجاج قلب مسلمانان جهان را به درد اورد اما شبکه عربی جم حتی حاضر نشد برنامه های شاد و مبتذل رقص خود را هم متوقف کند.

حادثه منا و رقص و عروسی در شبکه عربی جم

فاجعه منا که طی آن تاکنون بیش از 4 هزار مسلمان بی گناه در اثر بی تدبیری دولت آل سعود کشته شده اند، مانع از آن نشد تا شبکه جم عربی برنامه های مبتذل موسیقی و رقص خود را حذف کند.

 این در حالی است که تنها 4 روز پیش از فاجعه منا، خبر کشته شدن "راشد بن محمد" فرزند ارشد حاکم دبی که به همراه یک هنگ نظامی برای تجاوز به خاک یمن عازم این کشور شده بود، موجب شد تا نه تنها برنامه های موسیقی و رقص بلکه تمامی برنامه ها برای مدتی طولانی قطع شود. اقدامی تامل برانگیز که علیرغم ادعاهای این شبکه مبنی بر مستقل بودن، است.

به همین منظور این شبکه ضدفرهنگی در تاریخ 30 شهریور تصویری از راشد بن محمد فرزند کشته شده و ارشد حاکم دبی را با پس زمینه سیاه به نمایش گذاشت و با قطع برنامه های خود اقدام به پخش قرآن کرد.

 

حادثه منا

حادثه منا - واکنش عربها بعد از حادثه منا

گفتنی است در پی فاجعه منا بسیاری از کشورهای مسلمان 3 روز عزای عمومی اعلام کردند.

تنها برنامه شبکه جم عربی پخش فیلم و سریال های مخرب و غیراخلاقی است.

 در ادامه تنها چند تصویر را مشاهده می کنید که از حجم انبوه موزیک ویدئوهای شبکه جم عربی گرفته شده است یعنی در روزهایی که جهان اسلام در سوگ و داغ زائران بیت الله الحرام می سوزد.

تصاویر حادثه منا و عروسی و رقص بعد از فاجعه رمی جمرات در شبکه عربی جم

حادثه منا

حادثه منا و عروسی و رقص

حادثه منا و عروسی و رقص

حادثه منا و عروسی و رقص

 

حادثه منا ، رقص و شادی بعد از حادثه منا در شبکه جم ! + تصاویر

3.6207
این مطلب مفید بود ؟14958
برگرفته از جام نیوز /ن
3 نظر به ثبت رسیده است
پرویز. گ1394-07-09
شهادت خیل عظیم حجاج بیت الله الحرام در مظلومیت تمام و کمال بدست حاکمان امریکا سهیونیستی آل سعود دل هر انسان آزاده ای را بدرد میآورد در حالی که بعضی شبکه های خود فروخته وابسته به جریانات سهیونیستی مثل شبکه بی هویت جم و شادمانی خود فروشانی مثل نانسی اجرم و امثال آنها نشان از یک توطه بزرک برنامه ریزی شده توسط استکبار جهانی و نوکران سینه چکشان مثل آل سعود وهابی ضد اسلام است .مکرو ومکرا لله والله خیرالماکرین
3314
یاسر1394-07-14
ما به همین زودی زود میزنیم ریشه این آل سعود
317
محبوبه1394-07-12
چه میشه به دست اندرکاران شبکه کثیف جم گفت؟ آنهایی که بویی از انسانیت نبردن. حادثه منا دل هر انسانی رو به درد آورد حال تو این شرایط چطور اینا میتونن خودشون و به بیخیالی بزنن انگار که اتفاقی نیفتاده. ننگ ابدی بر آنها.
277
وبگردی