نمناک اخبارسیاست رقص و شادی بعد از حادثه منا در شبکه جم ! + تصاویر
حادثه منا ، شبکه رقص عربی
حادثه منا و کشته شدن حجاج قلب مسلمانان جهان را به درد اورد اما شبکه عربی جم حتی حاضر نشد برنامه های شاد و مبتذل رقص خود را هم متوقف کند.
تاریخ انتشار : 9 مهر 1394

حادثه منا و رقص و عروسی در شبکه عربی جم

فاجعه منا که طی آن تاکنون بیش از 4 هزار مسلمان بی گناه در اثر بی تدبیری دولت آل سعود کشته شده اند، مانع از آن نشد تا شبکه جم عربی برنامه های مبتذل موسیقی و رقص خود را حذف کند.

 این در حالی است که تنها 4 روز پیش از فاجعه منا، خبر کشته شدن "راشد بن محمد" فرزند ارشد حاکم دبی که به همراه یک هنگ نظامی برای تجاوز به خاک یمن عازم این کشور شده بود، موجب شد تا نه تنها برنامه های موسیقی و رقص بلکه تمامی برنامه ها برای مدتی طولانی قطع شود. اقدامی تامل برانگیز که علیرغم ادعاهای این شبکه مبنی بر مستقل بودن، است.

به همین منظور این شبکه ضدفرهنگی در تاریخ 30 شهریور تصویری از راشد بن محمد فرزند کشته شده و ارشد حاکم دبی را با پس زمینه سیاه به نمایش گذاشت و با قطع برنامه های خود اقدام به پخش قرآن کرد.

 

حادثه منا

حادثه منا - واکنش عربها بعد از حادثه منا

گفتنی است در پی فاجعه منا بسیاری از کشورهای مسلمان 3 روز عزای عمومی اعلام کردند.

تنها برنامه شبکه جم عربی پخش فیلم و سریال های مخرب و غیراخلاقی است.

 در ادامه تنها چند تصویر را مشاهده می کنید که از حجم انبوه موزیک ویدئوهای شبکه جم عربی گرفته شده است یعنی در روزهایی که جهان اسلام در سوگ و داغ زائران بیت الله الحرام می سوزد.

تصاویر حادثه منا و عروسی و رقص بعد از فاجعه رمی جمرات در شبکه عربی جم

حادثه منا

حادثه منا و عروسی و رقص

حادثه منا و عروسی و رقص

حادثه منا و عروسی و رقص

 

حادثه منا ، رقص و شادی بعد از حادثه منا در شبکه جم ! + تصاویر

رقص و شادی بعد از حادثه منا در شبکه جم ! + تصاویر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 207
برگرفته از جام نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 149 58
نظر کاربران
پرویز. گ

پرویز. گ

شهادت خیل عظیم حجاج بیت الله الحرام در مظلومیت تمام و کمال بدست حاکمان امریکا سهیونیستی آل سعود دل هر انسان آزاده ای را بدرد میآورد در حالی که بعضی شبکه های خود فروخته وابسته به جریانات سهیونیستی مثل شبکه بی هویت جم و شادمانی خود فروشانی مثل نانسی اجرم و امثال آنها نشان از یک توطه بزرک برنامه ریزی شده توسط استکبار جهانی و نوکران سینه چکشان مثل آل سعود وهابی ضد اسلام است .مکرو ومکرا لله والله خیرالماکرین

پاسخ دادن 33 13
یاسر

یاسر

ما به همین زودی زود میزنیم ریشه این آل سعود

پاسخ دادن 31 7
محبوبه

محبوبه

چه میشه به دست اندرکاران شبکه کثیف جم گفت؟ آنهایی که بویی از انسانیت نبردن. حادثه منا دل هر انسانی رو به درد آورد حال تو این شرایط چطور اینا میتونن خودشون و به بیخیالی بزنن انگار که اتفاقی نیفتاده. ننگ ابدی بر آنها.

پاسخ دادن 27 7
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف