نمناک فرهنگ و هنرچهره ها حادثه تلخ برای نعیمه نظام دوست + تصاویر
نعیمه نظام دوست ، بازیگر
نعیمه نظام دوست بازیگر سینما و تلویزیون بر اثر سانحه رانندگی در جاده چالوس به بیمارستان منتقل شد و پس از عمل جراحی بایستی به مدت 2 ماه در خانه استراحت کند.
بازدید : 44,388 نفر

نعیمه نظام دوست بازیگر سینما و تلویزیون که در جشنواره فیلم فجر برای بازی در «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» به کارگردانی بهروز افخمی کاندیدای سیمرغ بازیگری نقش مکمل زن بود، بر اثر یک سانحه ناچار است 2 ماه در خانه استراحت کند.

نعیمه نظام دوست و گوهر خیر اندیش در فیلم آذر ، شهدخت ، پرویز و دیگران


نعیمه نظام دوست درباره سانحه ای که برای اش رخ داده گفت:برای انجام یک کار شخصی به شمال رفته بودم که متاسفانه دچار سانحه و در بیمارستان چالوس بستری شدم. در این بیمارستان، کارهای اولیه را برای من انجام دادند و 5 روز آنجا بودم تا اینکه به تهران منتقل شدم و پیش دکتر خودم رفتم. او هم تشخیص داد که باید پایم جراحی شود.
 

نعیمه نظام دوست


نظام دوست یادآور شد:عمل جراحی 2 روز پیش انجام شد و تا امروز استراحت کردم. اما همین حالا که با شما صحبت می کنم داخل ماشین و در حال رفتن به خانه هستم و باید 2 ماه در خانه بمانم.
 

عکس نعیمه نظام دوست


وی در پاسخ به اینکه آیا این روزها در کاری بازی داشته یا خیر؟ تأکید کرد:برای بازی در یک تله فیلم صحبت کرده بودم اما وقتی این اتفاق افتاد از حضور در آن معذرت خواهی کردم. البته عوامل لطف داشتند و گفتند کار را دیرتر آغاز می کنند تا من هم بتوانم در آن حضور داشته باشم. اما فعلا که باید 2 ماه در خانه بمانم.

نعیمه نظام دوست ، حادثه رانندگی نعیمه نظام دوست

حادثه تلخ برای نعیمه نظام دوست + تصاویر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 168
برگرفته از پارسینه -/ ک
این مطلب مفید بود ؟ 122 46
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف