نمناک اخباراقتصاد علت حادثه هواپیمای ایرباس 320 در فرودگاه مهرآباد
هواپیما ، هواپیمای ایرباس 320
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به حادثه دیشب خروج هواپیمای ایرلاین اترک از باند فرودگاه مهرآباد گفت: کمتر از 2 ساعت پس از حادثه باند فرودگاه مهرآباد عملیاتی شد.
تاریخ انتشار : 24 مرداد 1395
بازدید : 3,449 نفر

علت وقوع حادثه برای ایرباس320

رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اظهارداشت:شب گذشته یک فروند هواپیمای ایرباس 320 شرکت هواپیمایی اترک به شماره پرواز 1943 هنگام پرواز (تیک آف) دچار مشکل شد.

وی افزود:به محض وقوع اتفاق برای این هواپیما و خروج آن از باند یگان های امدادی به سرعت حاضر شدند و مسافران را از هواپیما تخلیه کردند و این حادثه هیچگونه مشکلی برای مسافران از نظر جانی ایجاد نکرد.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری افزود:بلافاصله بعد از خروج از باند این هواپیما تیم کارشناسی استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری در صحنه حادثه حاضر شدند که معاونت استاندارد پرواز و مدیرکل بررسی سوانح در این گروه بودند.

وی ادامه داد:بروز این اتفاق و خروج از باند هواپیمای ایرباس موجب توقف کوتاهی برای پروازهای مهرآباد شد که با تلاش نیروهای ایمنی زمینی فرودگاه مهرآباد و همکاری عوامل فرودگاهی، امنیتی و انتظامی در کمتر از 2 ساعت با انتقال باند فرودگاه مهرآباد پروازها عملیاتی شد.

هواپیمای ایرباس 320

علت وقوع حادثه هواپیما در فرودگاه مهرآباد مشخص شد


مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری بیان کرد:اعلام دلیل وقوع حادثه بدون بررسی های کارشناسی کاملاً غیرتخصصی است و مطرح شدن علت حادثه فقط منوط به بررسی های کارشناسی کارشناسان استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری است.

بنابراین گزارش؛ شب گذشته یک فروند هواپیمای ایرباس حدود ساعت 22:20 هنگام پرواز و جدا شدن از باند فرودگاه مهرآباد دچار حادثه شد و از باند خارج شد.

در مدت 2 ساعتی که باند پرواز بسته بود پروازها به فرودگاه اصفهان هدایت شد.

علت حادثه هواپیمای ایرباس 320 در فرودگاه مهرآباد

علت حادثه هواپیمای ایرباس 320 در فرودگاه مهرآباد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از فارس / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف