نمناک اخبارجامعه زشت ترین و تلخ ترین صحنه حادثه پلاسکو
حادثه پلاسکو ، عکس تلخ حادثه پلاسکو
آتش نشان نجات یافته از حادثه پلاسکو می گوید : دوربین های مردم استرس کار را بسیار بالا می برد ، دلخراش ترین صحنه دیدن همکارم پشت پنجره گیر کرده بود.
تاریخ انتشار : 9 بهمن 1395

دلخراش ترین و تلخ ترین صحنه حادثه پلاسکو از زبان یک آتش نشان

سعید کمالی آتش نشانی که در روز نخست حادثه در سبد بالابر آتش نشانی حاضر بود در خصوص جزئیات روز حادثه گفت:دوربین های مردم استرس کار را بسیار بالا می برد و انگار زیر ذره بین هزاران نفر هستیم.

وی با بیان اینکه حریق پلاسکو مهار شده بود و دود سفیدی که علامت خاموش شدن آتش است از ساختمان بیرون آمده بود اما انفجارهای کوچکی در حین انجام عملیات رخ می داد، افزود:بعد از این دود سفید ناگهان انفجار مهیبی رخ داد که موج انفجار من را هم داخل سبد تکان داد، این موقع بود که دوباره حریق برگشت.  

حادثه پلاسکو

زشت ترین تصویر حادثه پلاسکو

این آتش نشان در خصوص حضور مردم در ساختمان پلاسکو، گفت:بعد از دود سفید مردم تلاش می کردند به ساختمان بازگردند که انفجار رخ داد، اولین مشاهدات که ریزش از ضلع شرقی بود که دستور تخلیه صادر شد.
کمالی ادامه داد:برخی از آتش نشان ها از راه پله ها آمدند یکسری از نمای ساختمان و دلخراش ترین صحنه آتش نشانانی بودند که پشت فنس های پنجره طبقات 12 و 13 گیر کرده بودند و مشخص نبود در آن ارتفاع چرا پنجره ها فنس دارد.
وی ادامه داد:بسیاری از افرادی که در زمان آتش سوزی و ریزش در محل بودند، خارج شدند.
به گفته کمالی، وقتی از آن بالا به پایین نگاه می کردم و اصرار مردمی که درخواست می کردند به پلاسکو بازگردند از خودم می پرسیم چه چیز می تواند از جان خودشان عزیزتر باشد.

زشت ترین و تلخ ترین صحنه حادثه پلاسکو

زشت ترین و تلخ ترین صحنه حادثه پلاسکو
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 59
برگرفته از مهر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 54 5
نظر کاربران
ماوینار

ماوینار

یه آدم چقدر میتونه کوچیک باشه که وقتی یه عده جونشون رو گرفتن کف دستشون و رفتن تو دل خطر ، بیاد عکس یادگاری و سلفی بگیره ؟ من که دارم از خجالت آب میشم . شرمنده شهدای عزیز و پرسنل زحمت کش آتش نشان

پاسخ دادن 2 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف