نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون جالب ترین حاشیه ازدواج مجری مشهور تلویزیون + تصاویر
زینب زارع ، نیما کرمی
یکی از زوج های مجری تلویزیون ایران نیما کرمی و زینب زارع هستند که حاشیه هایی خواندنی از نحوه آشنایی تا مهریه و مراسم عروسی شان را در ادامه می خوانید.

نیما کرمی و زینب زارع هر دو از مجریان توانای کشور به شمار می روند. آنها با وجود اینکه 7 سال از زندگی مشترک شان را پشت سر گذاشتند و تا کمتر از یک ماه دیگر صاحب فرزندی می شوند، اما همچنان با عشق و علاقه زندگی می کنند و بر این باورند هر روز که می گذرد، عشق آنها عمیق تر می شود. با نیما کرمی یک بار دیگر خاطرات خوش دوران خواستگاری، ازدواج و ماه عسل شان را مرور کردیم. با ما همراه شوید. سوژه ای که حسابی طرفدار پیدا کرده است.

در روز خواستگاری به ما سخت نگذشت

 

نیما کرمی در کنار همسرش زینب زارعنیما کرمی می گوید:«چون من و همسرم از قبل همدیگر را می شناختیم و پیرامون بسیاری از مسائل با یکدیگر به توافق رسیده بودیم در نتیجه در روز خواستگاری استرس چندانی نداشتیم و این مراسم به ما چندان سخت نگذشت و بیشتر جنبه معارفه خانواده ها با یکدیگر را داشت چون مادر بسیاری از زمینه ها با یکدیگر هم فکر بودیم، در نتیجه مراسم خواستگاری با خیر و خوشی گذشت و اصلا در آن از سختگیری های رایج خبر نبود.»

ما مراسم عروسی نگرفتیم

کرمی می گوید:«من و همسرم هر دو تمایل چندانی برای برگزاری مراسم عروسی به شکل رایج و با تجملات نداشتیم، در ابتدا ما جشن عقد ساده ای را در منزل مان برگزار کردیم و میزبان اقوام و نزدیکان بودیم اما مراسم عروسی را برگزار نکردیم و به جای آن به «ماه عسل» رفتیم، منتهی من شش ماه بعد از ازدواج مان توفیق رفتن به به سفر مکه را پیدا کردم و به همین خاطر در یکی از رستوران های تهران، اقوام خودم و همسرم را دعوت کردم و به آنها شام دادم تا از این طریق به نوعی جبران شام عروسی را کرده باشم.»

با مهریه همسرم مخالفت کردم

آقای مجری می گوید:«من و همسرم قبل از اینکه مراسم خواستگاری به شکل رسمی برگزار شود در مورد مسائلی مانند مهریه و جهیزیه و برگزاری نوع مراسم عقد و عروسی با یکدیگر صحبت کردیم و به نوعی به توافق رسیده بودیم. پیشنهاد همسرم برای مهریه 14 سکه طلا بود که من با آن مخالفت کردم و پیشنهاد دادم که مهریه 110 سکه شود چرا که بر این باور بودم اگر برای من اتفاقی بیفتد این مبلغ هر چند اندک به نوعی به پشتوانه ایشان می تواند بدل شود.»


از بابت مادرزن شانس آوردم

من در مورد خانواده همسر هیچ گارد ذهنی نداشتم و برخلاف برخی که بر این باورند خانواده همسر، هیچگاه نمی توانند جای خانواده فرد را بگیرند و همواره در حال دخالت هستند این پیش زمینه ذهنی را نداشتم، خوشبختانه این نگاه مثبتم باعث شد با خانواده ای آشنا شوم و وصلت کنم که به لحاظ اخلاقی در سطح بالایی قرار دارند. من از بابت مادرزن حسابی شانس آوردم چرا که ایشان به لحاظ اخلاقی بسیار وارسته هستند.»

دو سال ابتدایی زندگی مشترک سخت است

 

زوج مجری مشهور در برنامه صبحی دیگر

 خوشبختانه با وجود اینکه سال ها از زندگی مشترک ما می گذرد، اما رابطه میان ما، نه تنها سردتر نشده است و دلزدگی در آن به وجود نیامده بلکه خدا رو شکر، عشق و عتلاقه میان ما به مراتب بیشتر شده است. فراموش نکنید در ابتدای زندگی مشترک چون زن و شوهر از دو فرهنگ متفاوت کنار هم قرار می گیرند در نتیجه به لحاظ اخلاقی ممکن است با یکدیگر تفاوت هایی را داشته باشند که این تفاوت ها گاه باعث ایجاد اختلاف میان آنها می شود که البته اتگر این مدت را بتوانند با درایت پشت سر بگذارند، بی شک زندگی شان شیرین تر می شود، در مورد ما هم این موضوع وجود داشت، من و همسرم در ابتدای زندگی بر سر مسائلی ممکن بود، دچار اختلاف نظر شویم اما رفته رفته وقتی با خصوصیات اخلاقی هم آشنا شدیم، توانستیم این اختلاف نظرها را به حداقل برسانیم.

به زودی صاحب فرزند می شویم

اگر خدا بخواهد تا کمتر از یک ماه دیگر صاحب فرزند می شویم، شکی ندارم که حضور او به زندگی ما گرمای خاصی می بخشد و باعث شیرینی زندگی ما می شود.


حکایت آشنایی ما دو نفر

 

آرم برنامه خونه زندگیحدود هفت سال قبل با همسرم «زینب زارع» که از مجریان توانای کشور به حساب می آیند در رادیو آشنا شدم، وقتی با ایشان برخورد کردم، جدا از ظاهرشان، از نوع برخورد و فعالیت اجتماعی ایشان خوشم آمد، چرا که با وجود رعایت حریم ها، رفتار تحسین برانگیزی را در جمع داشتند، قبل از آشنایی با همسرم تمایل چندانی نداشتم که همسرم با من همکار باشد اما پس از آشنایی با ایشان، نظرم تغییر کرد و به این نتیجه رسیدیم که ایشان گزینه مناسبی به شمار می روند.

جالب ترین حاشیه ازدواج مجری مشهور تلویزیون + تصاویر

جالب ترین حاشیه ازدواج مجری مشهور تلویزیون + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 216
برگرفته از bartarinha.ir
این مطلب مفید بود ؟ 187 29
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف