نمناک فرهنگ و هنرچهره ها شهاب حسینی در برنامه حاشیه در حاشیه رامین پرچمی!!! + عکس
حاشیه در حاشیه ، شهاب حسینی
شهاب حسینی بازیگر و کارگردان سینمای کشورمان در برنامه حاشیه در حاشیه رامین پرچمی جلوی خواهد رفت.
تاریخ انتشار : 19 مرداد 1395
بازدید : 3,785 نفر

شهاب حسینی در برنامه حاشیه در حاشیه

پرچمی بعد از مدتها ممنوع الفعالیت بودن برنامه اینترنتی حاشیه در حاشیه را تولید می کند که مهمان اولین قسمت آن هم شهاب حسینی است.

شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون در اولین قسمت از برنامه «حاشیه در حاشیه» درباره شایعات و حواشی زندگی حرفه ای و شخصی خود و همچنین چالش های پیش روی چهره ها در جامعه صحبت می کند.

شهاب حسینی و رامین پرچمی

شهاب حسینی و رامین پرچمی

«حاشیه در حاشیه» عنوان برنامه جدیدی از آپارات است که به شایعات و حواشی پیرامون زندگی هنرمندان و چهره های ورزشی می پردازد. این برنامه تلاش می کند تا چالش ها و فراز و نشیب های درگیر شدن در حواشی را از زبان چهره ها بررسی کند.

حاشیه هایی که مردم خواسته یا ناخواسته برای چهره ها ایجاد می کنند و زندگی شخصی، حرفه ای، امنیت و آرامش هنرمند یا ورزشکار را تحت الشعاع قرار می دهند.

شهاب حسینی و رامین پرچمی

شهاب حسینی و رامین پرچمی در حاشیه در حاشیه

اشکان درویشی کارگردان این برنامه اینترنتی است. تهیه کنندگی اش را خود او و رامین پرچمی برعهده دارند. نویسندگی و مدیریت پروژه را هم رامین پرچمی بازیگر سینما و تلویزیون انجام می دهد. گفتنی است برنامه «حاشیه در حاشیه» اولین فعالیت جدی رامین پرچمی بعد از دوران ممنوع الکاری این هنرمند است. اجرای این برنامه را نیز درویشی و پرچمی به طور مشترک بر عهده دارند.

این برنامه اینترنتی به زودی در سایت آپارات منتشر خواهد شد.

شهاب حسینی در برنامه حاشیه در حاشیه رامین پرچمی!!! + عکس

شهاب حسینی در برنامه حاشیه در حاشیه رامین پرچمی!!! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از سینما ژورنال - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف