نمناک ورزشفوتبال حاشیه جدید مرتضی پورعلی گنجی در جشن تولدش + عکس
مرتضی پورعلی گنجی ، جشن تولد مرتضی پورعلی گنجی
عکسی که مرتضی پورعلی گنجی از جشن تولد خود منتشر کرد برای او حواشی جدیدی به وجود آورده است. او در این عکس اعداد 4 و 2 را نشان میدهد که همین باعث بوجود آمدن این حاشیه ها شده است.
تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1395

مرتضی پورعلی گنجی و حاشیه های جدید

تنها سه روز بعد از دربی هشتاد و دوم تهران، مرتضی پورعلی گنجی تولد 24 سالگی خود را جشن گرفت. او متولد 30 فروردین 1371 بود و بر همین اساس باید شمع 24 را فوت می کرد و کنار هم تیمی هایش جشنی کوچک تدارک می دید.

پورعلی گنجی اما از جشن تولد خود عکسی در فضای مجازی منتشر کرده که برای او حواشی فراوانی به وجود آورده. ماجرا از این قرار است که مدافع تیم ملی ایران، عدد 2 و 4 را با دستان خود نشان داده تا 24 سالگی خود را جشن بگیرد. همانطور که سال قبل دو عدد 2 و 3 را نشان داده بود.

برداشت از عکس جدید پورعلی گنجی اما یک مساله دیگر است.

 

مرتضی پورعلی گنجی

پرسپولیسی ها معتقدند او با نمایش اعداد 2 و 4، نماد پرسپولیسی ها را به رخ کشیده و حرکت بازیکنان و هواداران این تیم را ادامه داده است. آن هم فقط 3 روز پس از دربی تهران که با برد 4- 2 پرسپولیس به پایان رسید.

این ماجرا تا جایی پیش رفته که خیلی ها احتمال حضور پورعلی گنجی را در پرسپولیس و برای لیگ شانزدهم منتشر کرده و اعتقاد دارند که او با این عکس نشان داده که به حضور در این تیم علاقمند است. پورعلی گنجی اما از همه جا بی خبر، فقط سن خود را با دو عدد 2 و 4 نشان داده تا بگوید 24 ساله شده است.

این همه حواشی نه واقعیت دارد و نه پرسپولیس تاکنون پیشنهادی برای جذب مدافع السد ارائه داده. مدافعی که به نظر می رسد برای فصل آینده همچنان در السد می ماند و یا به تیمی در فوتبال اروپا ترانسفر می شود.

حاشیه جدید مرتضی پورعلی گنجی در جشن تولدش + عکس

حاشیه جدید مرتضی پورعلی گنجی در جشن تولدش + عکس
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 13
برگرفته از 598/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف