نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون فصل پایانی حالا خورشید روی آنتن رفت
حالا خورشید ، فصل پایانی حالا خورشید
رضا رشیدپور امروز 28 بهمن ماه 1396 فصل پایانی برنامه حالا خورشید را روی آنتن برد و از پخش این برنامه تا روزهای نزدیک به عید نوروز خبر داد.
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1396

حالا خورشید دوباره به آنتن تلویزیون بازگشت

برنامه حالا خورشید با اجرای رضا رشیدپور دوباره به آنتن تلویزیون بازگشت . برنامه حالا خورشید 10 بهمن ماه 1396 به ایستگاه پایانی رسید و تیم رضا رشیدپور در حالا خورشید بعد از ماه ها اجرای صبحگاهی آخرین برنامه از این فصل حالا خورشید را روی آنتن بردند اما درخواست های مکرر مردم برای ادامه برنامه حالا خورشید باعث شد تا رضا رشیدپور اعلام کند که این برنامه در ایام دهه فجر پخش نخواهد شد و بعد از مدت کوتاهی دوباره این برنامه روی آنتن میرود.

حالا بعد از گذشت بیش از دو هفته از آخرین روز این برنامه فصل پایانی حالا خورشید دوباره با حضور رضا رشیدپور و پرویز نشاط روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

پخش فصل پایانی حالا خورشید تا روزهای پایانی سال

رضا رشیدپور بعد از اجرای برنامه پرحاشیه هفت و اجرای اختتامیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر برخلاف شایعات فراوان که خبر از عدم حضور او در برنامه حالا خورشید میداد دوباره به آنتن تلویزیون بازگشت و فصل پایانی برنامه حالا خورشید را روی آنتن برد.

رضا رشیدپور

بازگشت دوباره رضا رشیدپور به تلویزیون با حالا خورشید

با آغاز فصل پایانی حالا خورشید ، رضا رشیدپور از پخش این برنامه تا روزهای پایانی سال و نزدیک عید نوروز خبر داد.

حالا خورشید

حالا خورشید تا روزهای پایانی سال پخش میشود

حالا خورشید یک مجله صبحگاهی به تهیه کنندگی و اجرای رضا رشیدپور است که در قالبی ترکیبی و گفتگو محور با نگاهی اجتماعی به موضوع های مختلف جامعه می پردازد.

حالا خورشید

مهمانان آخرین روز برنامه فصل قبل حالا خورشید

.برنامه حالا خورشید یک مجله صبحگاهی است که فضایی جذاب، اکتیو و شاد دارد و در کنار آن به اطلاع رسانی و تحلیل اخبار می پردازد. فرم برنامه بیشتر فرهنگی و هنری است و قرار است به مردم انگیزه موفقیت و زندگی بدهد.

پرویز نشاط و حمید ترابیان

پرویز نشاط و حمید ترابیان دو مجری برنامه حالا خورشید

اولین برنامه حالا خورشید از اردیبهشت ماه 1395 روی آنتن شبکه سه سیما رفت. پرویز نشاط و حمید ترابیان دو مجری دیگر برنامه حالا خورشید هستند که در کنار رضا رشیدپور اجرای این برنامه را برعهده دارند.

فصل پایانی حالا خورشید روی آنتن رفت

فصل پایانی حالا خورشید روی آنتن رفت
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف