نمناک ورزشفوتبال پشت پرده جدایی حامد آقایی از پرسپولیس
حامد آقایی ، حامد آقایی بازیکن پرسپولیس
حامد آقایی پس از صحبت هایی که با برانکوایوانکویچ انجام داد به این نتیجه رسید که باید به جایی برود که فرصت بازی پیدا کند.
تاریخ انتشار : 3 مرداد 1396

علت جدایی حامد آقایی از پرسپولیس

آقایی درباره جدایی از پرسپولیس گفت:پس از صحبت هایی که با برانکوایوانکویچ انجام دادم به این نتیجه رسیدم که باید به جایی بروم که فرصت بازی پیدا کنم. حامد آقایی، در رابطه با جدایی اش از تیم فوتبال پرسپولیس و پیوستن به تیم نفت اظهار داشت:من فصل خوبی را در پرسپولیس سپری کردم و با این تیم قهرمان ایران شدم که این یکی از بزرگترین افتخارات ورزشی من است.

وی افزود:همچنین از حضور در پرسپولیس و کارکردن زیر نظر برانکوایوانکویچ و همچنین بودن در کنار بازیکنان بزرگی مانند سید جلال حسینی و حسین ماهینی چیزهای زیادی یاد گرفتم اما پس از صحبت هایی که با برانکوایوانکویچ انجام دادم به این نتیجه رسیدم که باید به جایی بروم که فرصت بازی پیدا کنم.

 

 حامد آقایی

جدایی آقایی از پرسپولیس و پیوستن به نفت

 مدافع جدید تیم نفت در رابطه با پیوستنش به این تیم گفت:همانطور که گفتم بازی کردن در اولویت من است و پس از بررسی شرایط و صحبت با حمید درخشان به این نتیجه رسیدم که امسال به نفت بیایم و در این تیم بازی کنم.

وی اظهار داشت:حمید درخشان مربی خوبی است و امیدوارم بتوانم کنار او و سایر بازیکنان بزرگی که در نفت حضور دارند، فصل خوبی را سپری کنم و بتوانم خودم را نشان دهم و برای مثمر ثمر واقع شوم.

پشت پرده جدایی حامد آقایی از پرسپولیس

پشت پرده جدایی حامد آقایی از پرسپولیس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از افکار نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف