حامد همایون

اشک های حامد همایون در برنامه دورهمی + عکس

تاریخ انتشار : 6 خرداد 1396کد مطلب : 50067تعداد نظرات : 9 نظر
حامد همایون خواننده جوان کشورمان مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی شد و از دلتنگی برای پدر و مادرش گفت و با شنیدن صدای مادرش در برنامه به گریه افتاد.

حامد همایون مهمان مهران مدیری در دورهمی

شامگاه جمعه 5 خرداد 96 برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. حامد همایون خواننده موسیقی پاپ کشورمان مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی بود. حامد همایون با خواندن یک آهنگ بسیار زیبا وارد استودیوی برنامه دورهمی شد.

مهران مدیری گفتگو با حامد همایون را اینگونه آغاز کرد ، میدانم که اهل شیراز هستی و 34 سال داری ، از سال 95 به شهرت رسیدی ؟ چرا اینقدر دیر؟ خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان گفت:من فوق لیسانس مهندسی دارم و فعالیت دیگری نیز داشتم و موسیقی هم تدریس میکردم به همین دلیل دیر وارد این عرصه شدم یا بهتر بگویم دیر به شهرت رسیدم ، ماجرای شهرت من از جایی شروع شد که با سامان امامی آشنا شدم و او مرا به محسن رجب پور معرفی کرد و من از آنجا حامد همایون شدم . قطعه چتر خیس که پنجم ماه رمضان پارسال منتشر شد نقش مهمی در شهرت من داشت.

حامد همایون ادامه داد یه خبر خوب برایتان دارم ، من اولین محصول پروژه استعدادیابی ایرانم ، بچه های زیادی در ایران وجود دارند که استعدادی در این زمینه دارند اینها میتوانند با تیم ما همکاری کنند .

اشک حامد همایون در دورهمی درآمد

مهران مدیری پرسید ، بین فوتبال و موسیقی ، موسیقی را انتخاب کردی پشیمان نیستی ؟ حامد همایون گفت :نه اصلا چون باید در فوتبال زحمت زیادی بکشی و دائم درحال دویدن باشی اما موسیقی را نشسته هم میتوانی دنبال کنی ( من خیلی اهل خوابیدن هستم و در حال حاضر فقط میخوانم و میخوابم ) و در ادامه از دلتنگی برای پدر و مادرش گفت و اینکه سه ماه است مادرش را ندیده است که ناگهان صدای مادرش در استودیو پخش شد و باعث شد اشک حامد همایون در بیاید.

حامد همایون در دورهمی

حامد همایون در برنامه دورهمی

مجری برنامه دورهمی پرسید عاشق شدی ؟ حامد همایون گفت :بله در دوران دانشجویی و در زمانی که خیلی جوان بودم و فقط در آن دوران بود و باید بگویم که من هنوز ازدواج نکرده ام.

مهران مدیری درباره شایعه پول دادن حامد همایون برای شهرت به تهیه کننده پرسید که گفت:من شدیدترین تکذیبیه ها را در این مورد باید بگویم . پدر من یک کارمند بود و من هم پولی نداشتم که به تهیه کننده ها بدهم و اینها همه شایعاتی بیش نیستند.

من در آموزشگاه موسیقی تدریس میکردم ، روزی پدر یکی از بچه ها به آموزشگاه آمد و من از طریق او وارد حرفه کاری ام شدم و بعد از موسیقی خواندم .

مهران مدیری پرسید 10 سال دیگر خودت را کجا میبینی ؟ خواننده چتر خیس گفت :من با خودم عهد کرده ام تا جایی که میتوانم موسیقی را تولید کنم که افراد از همه سن ها طرفدار آن باشند . امروز یکی از بهترین روزهای زندگی من است که شما را دیده ام ، شما بهترین ستاره دنیای هنر هستید.

ترس خیلی زیاد حامد همایون از قبر

مجری دورهمی پرسید از چه چیزی میترسید؟ حامد همایون گفت:از قبر خیلی میترسم و همیشه به آن فکر میکنم . من همیشه قبل از اجرا هیجان زیادی دارم و هرچه تلاش میکنم نمیتوانم آن را کنترل کنم. من در دو ماه و نیم گذشته 130 تا اجرا داشته ام و پول خوبی از این اجراها کسب کرده ام . نذر من و گروه موسیقی ما از ابتدا این بود که 10 درصد پولی را که به دست می آوریم به کارهای خیریه اختصاص بدهیم.

حامد هماینون ادامه داد من عمیقا احساس خوشبختی میکنم زیرا جایگاهی که الان دارم آرزوی همیشگی من بوده است و از مردم برای حمایت هایی که در سال 95 کردند واقعا ممنونم. من زمانی در تهران سرباز بودم و آرزو داشتم در برج میلاد کنسرت برگزار کنم و امروز به این آرزو رسیده ام و در پایان به موزه دورهمی چند سی دی از آهنگهایش را به همراه یک جلد حافظ تقدیم کرد.

اشک های حامد همایون در برنامه دورهمی + عکس

4.781
این مطلب مفید بود ؟765
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
9 نظر به ثبت رسیده است
زهرا1396-03-08
سلام حامد همایون جوانی صادق و باادب با عرضه وخوش شانس واقعا بایکی دوتا کار خیلی مشهور شده طرفدار داره من بهشون تبریک میگم
113
حمیدی1396-03-09
افتخارتمام شیرازی ها......ومتانت وافتادگی ایشان قابل ستایش است..
51
فریده1396-03-14
حامدهمایون بسیار سبک خوبی میخواند و خودش هست ادای کسی را در نمیاورد آرزوی موفقیت روز افزون را برایش دارم
20
نسیم خ1396-03-09
واقعا عالی بود نمیدونستم که ایشون اینقد شاد هستن امید وارم به خرم آباد هم بیاد و با اجرای شادشون ما رو خوشحال کنه.
43
Fatemeh1396-03-13
عاشق حامدهمایونم .هر روز ترانه هاشو گوش میدم .
11
آیدا 1396-06-19
همایون عاشقت شدم نیومده رفتی اون بالا ها
00
یکتا1396-04-15
من که انقدر حامد همایون رو دوست دارم که حدو حصر نداره
00
مهسا1396-09-13
من هم عاشق سبک خوانندگی و خلاقیت حامدم هر چقدر آهنگ هاشو گوش میدم اصلا برام تکراری نمیشه
00
کیانا1397-03-11
به نظر من بهترین خواننده حامد همایون است ایشون انقدر آهنگ هایشان برای من لذت بخش است که دلم می خواهد دوباره آن ها را گوش بدهم من عاشق سبک خواندن حامد همایون هستم واقعا عالیست
00
وبگردی